Forumul pasionatilor de trenuri din România
Bine aşi venit pe Forumul pasionaşilor de trenuri din Romania.
Sper ca ceea ce veşi gasi sa va fie de folos!

Forumul pasionatilor de trenuri din România

Acest forum a fost creat pentru cei care iubesc cu adevarat trenurile din Romania!

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  ConectareConectare  InregistrareInregistrare  

Distribuiti | 

Magistrala 400 (Deda-Toplita-Galautas)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Denis

Numarul mesajelor : 2
Reputatie : 2379
Data de inscriere : 08/06/2010

MesajSubiect: Magistrala 400 (Deda-Toplita-Galautas)   Mar 08 Iun 2010, 21:23

Salutare tuturor Smile .Imi fac si eu aparitia asa brusc cu o rugaminte la voi pirat .SUnt si eu pasiont de trenuri si ma joc multe jocuri apartinand CFR-ULUI din RO.Umblu si eu cu trenu pe un joc numit Trainz Simulator 2006.Construiesc rute si acm as dori sa fac Deda-Toplita-Calaudas (de acceea am intros la numele topiuclu asa) si vreau ca aceasta ruta sa fie cat mai reala posibil.Si tot cautam pe goolge cu poze pentru gari si am dat de siteul vostru.Fac garile in trs ca ruta sa fie cat mai reala si de aceea mam uitat peste pozele de pe M 400 si nu ma cam ajuta nici una.Din punct de vedere nu is cum trebuie facute ca sa le pot face in trs.Acuma incep rugamintea mea la voi.Daca aveti cumva poze cu garile dp tronsonu Deda-Toplita-Calaudas in forma aceasta: o poza pe lateral si una cu fata catre gara sau daca mai aveti si pe celalat lateral sau din spate ori daca locuiti din aceste gara sau intre principalele gari mari va rog sa faceti poze cum am scris mai sus.Cum doriti voi eu am cerut ajutorul si vam explicat de ce si pentru ce Very Happy.Daca este vreo nelamurire postati si va voi explica.Multumesc Frumos Laughing Numai bine Very Happy
Sus In jos
Denis

Numarul mesajelor : 2
Reputatie : 2379
Data de inscriere : 08/06/2010

MesajSubiect: Dovada   Mar 08 Iun 2010, 21:30

http://www.youtube.com/watch?v=ywPcO7Hy5K0 postez si un video ca sa nu spuneti ca inventez sau mint.este un video dp prm ruta imaginara Shocked
Sus In jos

Magistrala 400 (Deda-Toplita-Galautas)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

Subiecte similare

-
» Magistrala 400 (Deda-Toplita-Galautas)
» Stadiul lucrarilor pe magistrala Bucuresti - Constanta
» Magistrala 300 ºi liniile adiacente
» M 400 : Brasov - Miercurea Ciuc - Deda - Baia Mare - Satu Mare
» 405 : Deda - Targu Mures - Razboieni
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul pasionatilor de trenuri din România :: DIVERSE :: DISCUTII LIBERE-