Forumul pasionatilor de trenuri din România

Acest forum a fost creat pentru cei care iubesc cu adevarat trenurile din Romania!

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  ConectareConectare  InregistrareInregistrare  

Distribuiți | 

703 : Galati - Targu Bujor - Barlad

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutorMesaj
Vale_ntin

Numarul mesajelor : 176
Varsta : 37
Localizare : Galati
Reputatie : 2047
Data de inscriere : 11/08/2012

MesajSubiect: Re: 703 : Galati - Targu Bujor - Barlad   Sam Iul 08, 2017 4:33 am

Presiuni nu înseamnă neapărat ceartă. Trenurile CFR nu au avut nicio restricție, toate au venit și au plecat normal. Ori s-au făcut presiuni să termine mai repede, ori i-au mutat la o altă linie neafectată de lucrări. Chiar nu am reușit să prind niciun TFC în gara Galați să văd măcar de la ce linie au plecat. Dar, vă asigur că în acea perioadă cât a fost schimbat mersul TFC, trenurile CFR au circulat normal, ba chiar fără întârzieri. În mod normal TFC pleacă de la liniile 5,6, au fost și perioade când , tot datorită lucrărilor au fost mutați la liniile 1,2 sau 3. Liniile și peroanele de la liniile 5,6 încă nu sunt modernizate. Eu cred că, de când cu operatorii privați CFR-ului i se cam fâlfâie mai puțin față de călător. Tot datorită TFC au băgat două trenuri dimineața Galați-București Nord, când nu exista niciunul, la un moment dat.
Sus In jos

703 : Galati - Targu Bujor - Barlad

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

Subiecte similare

-
» 703 : Galati - Targu Bujor - Barlad
» Filești (Galati-Vest) (700)
» M 700 : Bucuresti Nord - Urziceni - Faurei - Galati (1)
» Tren Rapid Muntenia Galati-Szombathely
» Plecari / Sosiri Targu Jiu
Pagina 16 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul pasionatilor de trenuri din România :: MAGISTRALELE DIN ROMANIA :: M 700-