Forumul pasionatilor de trenuri din România
Bine ați venit pe Forumul pasionaților de trenuri din Romania.
Sper ca ceea ce veți gasi sa va fie de folos!

Forumul pasionatilor de trenuri din România

Acest forum a fost creat pentru cei care iubesc cu adevarat trenurile din Romania!

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  ConectareConectare  InregistrareInregistrare  

Distribuiti | 

Spuneți-vă nemulțumirea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
cortexedge
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 3112
Reputatie : 6485
Data de inscriere : 20/08/2008

MesajSubiect: Re: Spuneți-vă nemulțumirea   Mier 22 Oct 2014, 21:56

Imi place sarcasmul tau.
Sus In jos
sytrus

Numarul mesajelor : 101
Reputatie : 1644
Data de inscriere : 22/09/2012

MesajSubiect: Re: Spuneți-vă nemulțumirea   Mier 22 Oct 2014, 22:32

Nu e sarcasm. Daca ar fi forumul meu, asa as face. Pe forumul meu propriu despre cultivarea si comercializarea ambroziei, asa fac.
Sus In jos
lapsanszkitamas
V.I.P Member
V.I.P Member

Numarul mesajelor : 1219
Varsta : 21
Localizare : Orasul trandafirilor
Reputatie : 2890
Data de inscriere : 21/07/2012

MesajSubiect: Re: Spuneți-vă nemulțumirea   Mier 22 Oct 2014, 22:37

sytrus a scris:

IMPUNETI TAXA LUNARA PT A UTILIZA FORUMUL

Inca rad la asta Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
cristi CFR
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 3266
Varsta : 27
Localizare : Timișoara
Reputatie : 6386
Data de inscriere : 02/11/2008

MesajSubiect: Re: Spuneți-vă nemulțumirea   Joi 23 Oct 2014, 01:02

lapsanszkitamas a scris:
sytrus a scris:

IMPUNETI TAXA LUNARA PT A UTILIZA FORUMUL

Inca rad la asta Laughing Laughing Laughing

Si cu banii stransi vom da premii la castigatorii concursului fotografia lunii lol!
Sus In jos
http://tren.transira.ro/
Elful

Numarul mesajelor : 103
Localizare : Bucuresti
Reputatie : 1031
Data de inscriere : 07/06/2014

MesajSubiect: Re: Spuneți-vă nemulțumirea   Joi 23 Oct 2014, 03:38

kerpeten ali a scris:
N-ati primit reprosuri si reclamatiI doar de la mine. Lumea nu e proasta cum o considerati voi. In fine sa no (n-o) mai lungim, eu unul nu mai postez un mesaj aici sau la ReclamatiI, Idei si Sugesti dar o sa fie destui care au un cuvant de spus, pe langa astia sunt si multi fricosi care nu vor sa intre in polemici, scandaluri ei fac ce stiu mai bine : au rarito (rarit-o)cu forumul si nu din vina mea sau a lui x sau y ci din vina la mai multi, dar principali sunt conducatoriI acestui forum.

Gata deci asta a fost ultimul mesaj la topicul asta.

Dupa greselile repetate din ultimul mesaj rezulta ca ai trecut prin scoala ca gasca prin apa. Corecturile nu sunt venite sa-ti refaca anii de scoala, ci sa atraga atentia asupra unor greseli. Sa nu uitam ca anumite topicuri sunt libere si se pot vedea si daca nu ai cont, iar daca respectivul vede greseli de ortografie la x useri, mai vede 5 poze slabe calitativ aruncate aiurea intr-un mesaj este si normal ca a doua oara sa evite probabil forumul. Corecturile sunt venite sa aduca imbunatatiri.
Nu e vorba ca ai gresit un cuvant si l-ai editat ori o greseala ortografica/ gramaticala la 30-40 mesaje. Tu gresesti constant in exprimari scrise, daca la fel o faci si in cele verbale e grav.
Sus In jos
Katalyn

Numarul mesajelor : 4750
Varsta : 26
Localizare : Ploiesti Vest
Reputatie : 5650
Data de inscriere : 09/10/2014

MesajSubiect: Re: Spuneți-vă nemulțumirea   Joi 23 Oct 2014, 08:49

Bine ca esti tu destept si scri corect. Am vazut ce activitate ai pe forum dar in schimb ai tupeul sa sari si sa faci pe desteptul. Bravo ! Ai vorbit fix cand trebuia sa-ti vezi de treaba ta, si uite asa ai mai adaugat un mesaj aiurea la numarul de mesaje postate iar daca continui asa o sa faci cateva mii si o sa zica lumea ca esti cineva desi nu am vazut sa vi cu ceva concret. De zmei dastia care posteaza sa se afle in treaba sunt satul.

Esti genul de om ca care vine se documenteaza isi ia pozele gratis, defapt totul e gratis si cand trebuie sa taci atunci te trezesti ca musca in lapte sa dai lecti, de dastia ca tine e forumul plin, d-aia aveam 2.500 de useri si doar 200 buni restul fie sunt spioni, fie sunt zmeii sau profesori si se baga in discuti cand trebuie sa taca.
Sus In jos
Spartan1948
V.I.P Member
V.I.P Member

Numarul mesajelor : 2103
Varsta : 24
Localizare : Arad & Cluj-Napoca
Reputatie : 3996
Data de inscriere : 15/03/2012

MesajSubiect: Re: Spuneți-vă nemulțumirea   Joi 23 Oct 2014, 09:01

Teodor, inainte sa critici gramatica sau exprimarea altuia, mai bine te-ai asigura ca a ta este buna. Doar pentru ca folosesti diacritice nu inseamna ca scrii si corect. Wink

"are viitor din cauză conducerii", "...sa vi..." - sunt doar doua exemple gasite in...2 minute Very Happy.

Ca sa nu mai spun ca ceea ce spui este cel putin....haios. Pe de-o parte vii si ne spui ca topicul este deschis pentru noi astia care vrem sa ne spunem nemultumirea, daaaaar, daca o facem cum NU va convine voua, cei din conducere, suntem sanctionati.

Propun ca urmatoarele nemultumiri sa inceapa cu expresia "Onorata conducere...".
Sus In jos
Katalyn

Numarul mesajelor : 4750
Varsta : 26
Localizare : Ploiesti Vest
Reputatie : 5650
Data de inscriere : 09/10/2014

MesajSubiect: Re: Spuneți-vă nemulțumirea   Joi 23 Oct 2014, 09:07

Teodor crede ca noi nu putem sa ne ridicam la nivelul lui, ca sa citez pe cineva "pe Teodor cred ca-l cheama Trenuletz Teodor intre 2 ldh-ur" fara suparare dar asta e adevarul. Acum fie ma va sanctiona fie ne va raspunde ca suntem doar cativa scandalagi pe aici desi scandalagii cam au dreptate, fapte dovedite prin probe si martori dar e usor sa fi "Sef" sau "Boss" si sa dai un raspuns de sus.
Sus In jos
Spartan1948
V.I.P Member
V.I.P Member

Numarul mesajelor : 2103
Varsta : 24
Localizare : Arad & Cluj-Napoca
Reputatie : 3996
Data de inscriere : 15/03/2012

MesajSubiect: Re: Spuneți-vă nemulțumirea   Joi 23 Oct 2014, 09:32

Da-le pace... . In curand le vor pleca toti userii de calitate. Va ramane onorata conducere plus 2-3 membri. Poate chiar asta se vrea, mai stii ? Oricum, de ceva vreme acest forum a devenit unul de comedie (neagra), in care onorata instan....uhm, conducere, taie si spanzura daca cumva ai nemarginitul tupeu de a spune ceva ce nu ii este pe plac. Mai rau ca pe vremea tovarasului Very Happy. La mai mare, onorato, la mai mare.

*Sper ca prin tupeul meu de a fi ironic tu Tine, onorata instan...(fir-ar, nu din nou), conducere, sa nu fi incalcat bunele moravuri promovate de Tine si sa accepti faptul ca aceasta este o ironie fina. Sper doar sa nu fie prea fina. Very Happy
Sus In jos
Adrian78
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 9221
Localizare : Hunedoara
Reputatie : 11861
Data de inscriere : 05/10/2010

MesajSubiect: Re: Spuneți-vă nemulțumirea   Joi 23 Oct 2014, 09:46

Vad ca de la un timp toata lumea se ocupa de fineturi orice topic deschis pentru a se rezolva unele din probleme devine circ ieftin si balacareala
Sus In jos
bogdan.perejuc

Numarul mesajelor : 147
Varsta : 35
Localizare : Timisoara
Reputatie : 1832
Data de inscriere : 08/05/2012

MesajSubiect: Re: Spuneți-vă nemulțumirea   Joi 23 Oct 2014, 10:11

Mda, nu sunt eu un user activ si poate nu am chiar tot dreptul sa-mi dau si eu cu parerea pe aici ...
@kerpenten ali: Cand ti-ai dezactivat contul Katalyn spuneai ca ai sa revii doar ca sa citesti noutatile si atat, fara nici o contributie. Salut contributia cu pozele si informatiile oferite de tine in noul cont, dar nu inteleg implicarea in alte discutii, ca doar de asta ai plecat initial, nu?
Mythodeea, apogeo76, "gasca vesela" (peiorativ care a prins, dar parca nu e frumos sa ironizezi): Scandal din motive (!?) absurde. Ca e VIP, ca nu e, pe cine incalzeste? De fapt, eu cred ca roade doamna aia, invidia. Ca raspundem cu dovezi cautate prin arhive, ce sa zic? Le aratam noi! Uite asa ii punem la respect si mai umflam 10-80 de pagini de forum ... degeaba.
Un singur cuvant defineste toate astea. Orgoliu. Pe principiul "da' ce? io-s mai ... ?".
M-am inscris aici pentru ca imi plac trenurile. Nu sunt pasionat extra, cum zice Karpaty, sa fiu pe t(e)ren, sa fac poze prea multe. Am aflat aici multe din ce m-au interesat, dar in ultimul timp... aflu ce nu ma intereseaza. Si incep sa pun in balanta daca mai merita sa castig cunostinte si placere aici pe forum sau incep deja sa pierd timp.
Nu vreau sa deranjez pe nimeni cu vorbele mele, dar putina modestie si un pic de gandit inainte de scris nu strica nimanui.
Cam asta e nemultumirea mea.
Cu stima, Bogdan
Sus In jos
Teodor

Numarul mesajelor : 3307
Reputatie : 5540
Data de inscriere : 18/04/2011

MesajSubiect: Re: Spuneți-vă nemulțumirea   Joi 23 Oct 2014, 14:01

Spartan, eu mă refeream la greșelile de genul lipsa cratimei sau cuvinte scrise cu un singur i în loc de doi, nu lucruri de genul că am apăsat tasta greșită, aia se poate edita fără nicio problemă în cazul fiecărui user ( dar dupaia ne pomenim cu replici că de ce edităm mesajele ), iar dacă am greșit îmi asum răspunderea. Însă, în cazul, meu greșelile nu se regăsesc în fiecare mesaj, dar absolut fiecare mesaj, este o difernță, mare !

Nu mă cred deasupra nimănui, dar când tu, ca fost moderator care ști bine că te nemulțumeau multe, că nu se făcea nimic petru Forum și așa mai departe, vi acum când cineva încearcă să facă ceva și arunci replici de genul " nu te iau în considerare, ești mai mic ", nu crezi că este cam penibil ? Faptul că am deschis acest topic a ajuns să fie criticat, dacă nu îl deschidem, eram comuniști si nu ne interesa de parerea membrilor. Voiați regulament, să fie unul clar, să știe fiecare pentru ce e sancționat și când este cazul de a se recurge la sancțiuni. Poftim, s-a realizat, acum nu vă convine că e prea întortochiat, nu este deloc întortochiat. Acolo este specificat ceea ce este sancționabil și ce tip de sancțiune se va aplica. Bineînțeles, nu e bine. Defapt, la ce să mă agit, indiferent de ce măsuri luam sau ce făceam ... tot nu era bine. Așa că de acum încolo se va aplica strict ceea ce este scris în regulament, atât ! Vă convine, bine, nu vă convine, salut. Cei care au cu adevărat bun simț nu simt absolut nicio modificare, pentru că majoritatea regulilor sunt de bun simț.

A, Spartan, era să uit, vă exprimați cum vreți voi, dar fără jigniri, este așa greu ? Ți se pare ceva ciudat ? Sau când auziți de " cum vreți voi " vă gândiți că aici sunt permise și alte tipuri de expresii ? Nu, nu sunt.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Spuneți-vă nemulțumirea   Astazi la 09:51

Sus In jos

Spuneți-vă nemulțumirea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul pasionatilor de trenuri din România :: DIVERSE :: DISCUTII LIBERE-