Forumul pasionatilor de trenuri din România

Acest forum a fost creat pentru cei care iubesc cu adevarat trenurile din Romania!

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  ConectareConectare  InregistrareInregistrare  

Distribuiți | 

Bun venit !!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
COSTACHE MIHAIL

Numarul mesajelor : 7994
Reputatie : 12972
Data de inscriere : 06/03/2009

MesajSubiect: Re: Bun venit !!!   Lun 13 Sept 2010, 13:56

Cativa din membri inregistrati pe Forumul Trenuletz in perioada 16 - 31 august 2010

andreiro18
iuli.hard
ionescu63
s-train
AdyTrainz
ganceanu
Ambonsardo
marcelbanu
dan89
YaKuZa
Fzk
lucky
flobir
JoDo
ModareL
Alex Radoi
Phill
Sus In jos
COSTACHE MIHAIL

MesajSubiect: Re: Bun venit !!!   Dum 26 Sept 2010, 20:27

Iata o parte din membri inregistrati in perioada 1 - 15 septembrie 2010:

xenocy
Florin Iacobescu
mastan121212
tren24ro
BAUTV
BGhiurco
ruszmircearobert
nicola
marius 210022
65-944-2
Stoica gheorghe
nestyyy
AGBT
Radu_44
cristixav8
Cristian manasturian
MihaiGL96
NB2009
bauciulik
DooLs
Orient Express
vider1989
drluci2005
ciprian.mihaiu
Stefan2010

Va multumim pentru faptul ca v-ati inregistrat pe acest forum, si infunctie de timpul liber pe care il aveti, va asteptam cat mai des!!!
Sus In jos
COSTACHE MIHAIL

MesajSubiect: Re: Bun venit !!!   Lun 04 Oct 2010, 19:25

In prezentul mesaj doresc sa felicit membri inscrisi pe Forumul Trenuletz in perioada 16-30 septembrie 2010:

tibitm93
Cobra
ABCD322
romaniaetc
dnucu
marian_topy
mir27
dicu
roby
Eduel
dorad10
bluesky89
dwi
alinuta
Catalin98
Paulone
nagy eva
CIUBOTARU ION
mihaidudau
mng
atticus
stre3t
felixpet50
cosmoz
jian nicu
cristian69
dancer
jean
Costi

Va multumim ca ati ales sa va inregistrati pe acest forum, si asteptam sa participati la contribuitia acestui forum, asteptam de la dumneavoastra mesaje si fotografii din domeniul feroviar! Succes tuturor!!!
Sus In jos
Vlad
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 7257
Varsta : 30
Localizare : Vatra Dornei
Reputatie : 11277
Data de inscriere : 08/04/2009

MesajSubiect: Re: Bun venit !!!   Dum 31 Oct 2010, 22:31

Urez Bun Venit membrilor inscrisi in luna octombrie 2010 si anume

ovidiu.mazilu
bada
paall
Bogdan I
VladH
RazvanCFR
Cezay
Banateanu
yonutzyyy
calin941-2
georgiana.stama
mity
cris78
billy752-istu
carmen_marine
dandel
rockgick
melloncollie
nokia2010
Lazar
IceShadow
mikyice
ceferistuldeserviciu
robertmok
nick
roadster
batic
ovidiu2007
TonyGFR
stors2002
alinx3330
Melesmeles
grosheu
cucuiet ioan
Scoop
Dutuc Viorel
qwq
Pim
Bratu Victor Adrian
florin95d
andrei91
LIVIUS
cataije
zipi__
thommas
rares03
MC2
razvanmarica
kiraa1117
riosup
softronic2010
teo.renga
speciale
DANN_76RGO
tigrulet
valterpatric2014
ben_lel
Calatoru
adrian78hd
controler
garamare
kifla
cotech
geamby2004
tyio
Sus In jos
Scoop

Numarul mesajelor : 114
Varsta : 28
Localizare : Constanta/Bucuresti
Reputatie : 2729
Data de inscriere : 21/10/2010

MesajSubiect: Re: Bun venit !!!   Dum 31 Oct 2010, 22:48

Multumesc pentru urarile de bine, si salut pe toata lumea Laughing
Sus In jos
luciangeo77

Numarul mesajelor : 51
Varsta : 40
Localizare : PLOIESTI
Reputatie : 2635
Data de inscriere : 22/11/2010

MesajSubiect: Re: Bun venit !!!   Lun 22 Noi 2010, 02:32

Eu sunt cel mai nou și mă cheamă Lucian.
Bine v-am găsit
Sus In jos
Saruman
V.I.P Member
V.I.P Member

Numarul mesajelor : 107
Varsta : 28
Localizare : Bulgaria/Gabrovo
Reputatie : 2648
Data de inscriere : 09/01/2011

MesajSubiect: Re: Bun venit !!!   Joi 13 Ian 2011, 15:07

Hi, my name is Nikolai very glad to be part of your forum, part of the whole society trainspotters. On your forum I came across thanks to this that your administrator to register in our forum. From 3 years I do the hobby, I'm a student of electrical engineering. This summer I visited the Romanian city of Giurgiu and I was quite impressed, this is the main reason to register here, so I can see what how it is I forgot to mention now I'm 21 years old.
Sus In jos
http://trainspotters.tk
COSTACHE MIHAIL

MesajSubiect: Re: Bun venit !!!   Joi 13 Ian 2011, 18:43

Saruman a scris:
Hi, my name is Nikolai very glad to be part of your forum, part of the whole society trainspotters. On your forum I came across thanks to this that your administrator to register in our forum. From 3 years I do the hobby, I'm a student of electrical engineering. This summer I visited the Romanian city of Giurgiu and I was quite impressed, this is the main reason to register here, so I can see what how it is I forgot to mention now I'm 21 years old.

Радваме се, че си дошъл на този форум. Ние знаем от форума в България http://www.lokforum.com/index.php
Sus In jos
Silviu Sintea

Numarul mesajelor : 94
Reputatie : 2591
Data de inscriere : 11/02/2011

MesajSubiect: Re: Bun venit !!!   Vin 11 Feb 2011, 17:55

Felicitari pt. daruirea si modestia voastra.
Sus In jos
COSTACHE MIHAIL

MesajSubiect: Re: Bun venit !!!   Vin 11 Feb 2011, 21:07

Transira a scris:
Felicitari pt. daruirea si modestia voastra.

Multumim mult pentru apreciere, si ne bucuram sa fiti alaturi de noi!!! Very Happy
Sus In jos
popovici
Utilizator Blocat
Utilizator Blocat

Numarul mesajelor : 1099
Varsta : 42
Localizare : Austria - Germania - Romania
Reputatie : 3513
Data de inscriere : 10/05/2011

MesajSubiect: Re: Bun venit !!!   Vin 13 Mai 2011, 13:39

Salut , numele meu este Dan Popovici si chiar daca nu am postat pana acum , va urmaresc cu interes activitatea de ceva vreme si sper sa va fiu de folos comunitatii dumneavoastra .
Sus In jos
http://bostanescuosuge.com
Alex Avram
User Dezactivat
User Dezactivat

Numarul mesajelor : 2638
Varsta : 23
Localizare : FETESTI-langa gara unde se aud non-stop goarne+glasu rotilor de tren
Reputatie : 5866
Data de inscriere : 20/06/2009

MesajSubiect: Re: Bun venit !!!   Joi 01 Dec 2011, 20:50

Salutare,ma numesc Alex Avram si m-am inregistrat pe acest site deoarece aflu multe detalii pe care nu pot afla din alta parte..si cand am posibilitatea sa postez ceva(comentariu,intrebare,poze) am sa postez cu cea mai mare placere!
NUMAI BINE! Very Happy
Sus In jos
Luna

Numarul mesajelor : 2091
Reputatie : 4571
Data de inscriere : 18/03/2011

MesajSubiect: Surpriza poate   Vin 02 Dec 2011, 12:08

Desii sunt inscris de ceva timp pe acest forum, abea acum am dat de topicu asta, asa ca scriu ceva si despre mine, in primu rand vad ca majoritatea pe aici sunt pasionati de trenuri, insa eu va zic ceva surpriza: nu sunt pasionat de trenuri, de accea nu prea notez serii de locomotive/poze si deastea, ma intereseaza doar vagoanele in special si automotoarele cu care calatoresc. Insa sunt pasionat de calatorii, excursii si mai ales drumetii. Daca ar fi dupa mine la fiecare 4-5 zile as face cate o excursie intr-un capat al tarii mai apropiat sau mai departat, si cum nu imi plac deloc masinile si tot ce tine de transportul auto, astfel principalul mijloc de transport cu care circul frecvent este trenu, chiar daca nu mereu ies mai bine la pret asa, chiar daca uneori am legaturi proaste asteptand multe ore. La capitolul conditii nu am cam nici o pretentie in afara de siguranta circulatiei si pret cat de mic, daca stiu dinainte ca ar urma sa calatoresc cu un vagon de marfa si in schimb pretu sa fie redus nu as ezita, la fel cum nu as ezita sa calatoresc cu un tren care ar face 15 ore pe o distanta ce se poate parcurge in 4 ore. Perioadele in care calatoresc cel mai mult sunt iarna cat e zapada (in zonele de munte dar si in capitala si marile orase) si vara (in zonele de munte si litoral). Pana anu trecut faceam ture/excursii de o zi, insa de anu trecut am trecut la turismul de mai multe zile, aproape peste tot unde merg am ales/aleg cazarea la cort. Very Happy Am ajuns sa ma inscriu aici pe forum din dorinta de a afla mai multe informatii/noutati despre mijlocul de transport cu care circul zeci de mii de km pe an.

Scuze, iata ca pana la urma am scris mai multe cuvinte despre mine.
Sus In jos
COSTACHE MIHAIL

MesajSubiect: Re: Bun venit !!!   Vin 02 Dec 2011, 12:59

Daca nu esti pasionat de trenuri, nu este nici un fel de problema, sper ca te simti in largul tau ca accesezi un forum de al carui domeniu nu esti pasionat. Cel mai mult apreciem la tine faptul ca nu ai postat mesaje deranjante, iar noi dorim sa avem numai membri linistiti. Daca zici ca esti pasionat de calatorii, de turism, si daca ai timp, poti intra aici http://calatorii.myfreeforum.ro/ , un forum care cred ca va fi interesant pentru tine. Iar daca iti face placere, esti binevenit si acolo sa te inscrii alaturi de micul grup al celor carora le plac calatoriile!
Sus In jos
Rarau
V.I.P Member
V.I.P Member

Numarul mesajelor : 729
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Reputatie : 2901
Data de inscriere : 23/01/2012

MesajSubiect: Re: Bun venit !!!   Sam 04 Feb 2012, 04:13

Am 30 de ani, am terminat Energetica si imi place sa calatoresc cu trenul. De ce? Dpm de vedere ofera mai mult confort si nu trebuie sa ai grija masinii. Iar microbuzele nu imi plac mai deloc (diverse motive).

Ca si zone ma intereseaza Vatra Dornei, Maneciu, Campina-Brasov si Nordul tarii.
Mi-ar place sa merg odata pe Salva - Viseu (imi doresc foarte mult din pacate e f greu sa ajung sa merg cu trenul in zona aia, eu stau acum in Bucuresti, daca face cineva o expeditie pe acolo sa imi spuna si mie).

Am incercat anul trecut sa merg pe 925 : Oravita - Anina si nu am reusit, sper sa ajung vara asta cu un prieten.

Imi place foarte mult zona Vatra Dornei - Campulung Moldovenesc de aici si numele nickului meu.

Felicitari pentru forum, il urmaresc de cateva luni bune si am vazut multe lucruri interesante in el.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Bun venit !!!   

Sus In jos

Bun venit !!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

Subiecte similare

-
» Bun venit !!!
» Fotografia lunii Iunie 2012 - votare (poll)
» 906 : Pitesti - Curtea de Arges
Pagina 3 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul pasionatilor de trenuri din România :: REGULI-