Forumul pasionatilor de trenuri din România
Bine ați venit pe Forumul pasionaților de trenuri din Romania.
Sper ca ceea ce veți gasi sa va fie de folos!

Forumul pasionatilor de trenuri din România

Acest forum a fost creat pentru cei care iubesc cu adevarat trenurile din Romania!

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  ConectareConectare  InregistrareInregistrare  

Distribuiti | 

POZE HAIOASE SI COMICE FARA TRENURI

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
COSTACHE MIHAIL
ADMINISTRATOR GENERAL
ADMINISTRATOR GENERAL

Numarul mesajelor : 7919
Varsta : 44
Localizare : BUCURESTI, sector 2 in apropiere de Gara Obor
Reputatie : 12525
Data de inscriere : 06/03/2009

MesajSubiect: Re: POZE HAIOASE SI COMICE FARA TRENURI   Dum Iun 12, 2011 7:06 pm

Cazare...

Va invitam sa vizitati un forum turistic: http://calatorii.myfreeforum.ro
Sus In jos
decward
V.I.P Member
V.I.P Member

Numarul mesajelor : 2565
Varsta : 19
Localizare : Bükreș
Reputatie : 5062
Data de inscriere : 15/08/2010

MesajSubiect: Re: POZE HAIOASE SI COMICE FARA TRENURI   Vin Iul 01, 2011 12:03 pm

Ne pregatim pentru trenuri de mare viteza....prin urmare vom avea o tensiune mai mare in fire si sine... Sa vedem cum incarca cei de la CFR sinele ....

Sus In jos
TVlad
V.I.P Member
V.I.P Member

Numarul mesajelor : 2029
Localizare : Bucuresti
Reputatie : 4662
Data de inscriere : 16/01/2010

MesajSubiect: Re: POZE HAIOASE SI COMICE FARA TRENURI   Mar Iul 26, 2011 6:13 pm

......!

Sus In jos
didinul

Numarul mesajelor : 770
Reputatie : 3458
Data de inscriere : 31/08/2009

MesajSubiect: Re: POZE HAIOASE SI COMICE FARA TRENURI   Mar Iul 26, 2011 6:43 pm

maryus74 a scris:

Ce pește e ăla din prima poză?
Sus In jos
Vitosa

Numarul mesajelor : 4694
Reputatie : 7183
Data de inscriere : 08/01/2011

MesajSubiect: Re: POZE HAIOASE SI COMICE FARA TRENURI   Mar Iul 26, 2011 10:03 pm

@didinul : CTENO
Sus In jos
Caravelle_Zg
V.I.P Member
V.I.P Member

Numarul mesajelor : 858
Varsta : 25
Localizare : Arad, România
Reputatie : 3657
Data de inscriere : 05/09/2009

MesajSubiect: Re: POZE HAIOASE SI COMICE FARA TRENURI   Lun Mar 05, 2012 11:51 pm

Laughing Un anunț lipit în stația de tramvai din Piața Romană din Arad, 04.03.2012
Sus In jos
cortexedge
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 3112
Reputatie : 6481
Data de inscriere : 20/08/2008

MesajSubiect: Re: POZE HAIOASE SI COMICE FARA TRENURI   Mar Mar 06, 2012 1:52 am

Si ce-i amuzant aici? Ignorand greselile gramaticale, cred ca e un anunt sincer din partea unui individ nefericit.
Sus In jos
060-EA078

Numarul mesajelor : 338
Reputatie : 2759
Data de inscriere : 04/05/2010

MesajSubiect: Re: POZE HAIOASE SI COMICE FARA TRENURI   Mar Mar 06, 2012 2:09 am

Caravelle_Zg a scris:
Laughing Un anunț lipit în stația de tramvai din Piața Romană din Arad, 04.03.2012

Fara sa mi-o iei in nume de rau dar daca ai fi pus in situatia de a scrie astfel de anunturi, nu cred ca ar mai fi nici haios, nici amuzant si nici oricum altfel. Stii ca era o vorba...cel mai nefericit lucru pe care il poate face un om fericit e sa rada chiar de amaraciunea altuia. Sa nu crezi ca cel care a lipit acel anunt a facut-o de bine ce ii era. Prefer sa vad anunturi din astea peste tot decat tot felul de infractori pe la toate colturile de strazi...

Nu te supara pe mine, dar mi se pare exagerat sa razi de asa ceva. Iar si mai aiurea mi se pare ca sunt o tona de filmari pe youtube despre tot felul de infractori la care lumea da comment, like si tot felul de chestii de se mai dau acum. Un om sarman amuza iar hotia creaza indiferenta ?

Pe bune...prea ne-am invatat sa ne batem joc de orice. Oare putina normalitate putem sa dovedim ? Ca daca nu, atunci hai sa nu ne mai plangem ca ne conduc tot felul de hoti mincinosi tara...
Sus In jos
Caravelle_Zg
V.I.P Member
V.I.P Member

Numarul mesajelor : 858
Varsta : 25
Localizare : Arad, România
Reputatie : 3657
Data de inscriere : 05/09/2009

MesajSubiect: Re: POZE HAIOASE SI COMICE FARA TRENURI   Mar Mar 06, 2012 2:53 pm

Comicul se află în modul de redactare al anunțului, adică a greșelilor de ortografie. În niciun caz nu am postat-o ca să-mi bat joc de acel om (dacă e adevărat anunțul), Doamne ferește! Nu e nicio supărare, eu de obicei nu sunt foarte explicit în materialele pe care le postez.
Sus In jos
COSTACHE MIHAIL
ADMINISTRATOR GENERAL
ADMINISTRATOR GENERAL

Numarul mesajelor : 7919
Varsta : 44
Localizare : BUCURESTI, sector 2 in apropiere de Gara Obor
Reputatie : 12525
Data de inscriere : 06/03/2009

MesajSubiect: Re: POZE HAIOASE SI COMICE FARA TRENURI   Mar Mar 06, 2012 8:50 pm

Adevarul ca este destul de priceput tipul! Din cate vad stie sa faca de toate!
Oricum anuntul e haios dupa felul in care este alcatuit continutul! Si felul in care este scris!
Alex, din cate vad i-ai facut si reclama omului! Very Happy Poate vreun vizitator al forumului va citi anuntul si il va solicita! I-ai facut un bine!! Very Happy

Va invitam sa vizitati un forum turistic: http://calatorii.myfreeforum.ro
Sus In jos
AndiCFR
V.I.P Member
V.I.P Member

Numarul mesajelor : 3588
Localizare : Brașov
Reputatie : 5755
Data de inscriere : 10/06/2011

MesajSubiect: Re: POZE HAIOASE SI COMICE FARA TRENURI   Mar Mar 06, 2012 10:24 pm

O fi un om fara prea multa scoala si fara loc de munca.Sper sa-l solicite cineva,ca sa aiba si el ce sa manance .Smile
Sus In jos
trenulet

Numarul mesajelor : 22
Reputatie : 1584
Data de inscriere : 29/08/2012

MesajSubiect: Re: POZE HAIOASE SI COMICE FARA TRENURI   Mier Aug 29, 2012 3:16 pm

Drum european..În Bulgaria

Ce m-a amuzat e că era un indicator pe care scria „Drum temporar”
Sus In jos
TVlad
V.I.P Member
V.I.P Member

Numarul mesajelor : 2029
Localizare : Bucuresti
Reputatie : 4662
Data de inscriere : 16/01/2010

MesajSubiect: Re: POZE HAIOASE SI COMICE FARA TRENURI   Vin Aug 31, 2012 2:24 pm

Las' ca si la noi sint din astea, de exemplu e unul cu statut de drum national - DN13D - intre Barcani (Intorsura Buzaului) si Zagon.
Sus In jos
Cont dezactivat

Numarul mesajelor : 582
Varsta : 50
Reputatie : 2470
Data de inscriere : 05/11/2011

MesajSubiect: Re: POZE HAIOASE SI COMICE FARA TRENURI   Mier Sept 26, 2012 6:21 pm

Daca aveti curaj intrati, daca nu...

Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: POZE HAIOASE SI COMICE FARA TRENURI   Mier Apr 03, 2013 4:55 am

Prea tare ideea ! =))
[img][/img]
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: POZE HAIOASE SI COMICE FARA TRENURI   Astazi la 4:11 pm

Sus In jos

POZE HAIOASE SI COMICE FARA TRENURI

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

Subiecte similare

-
» Poze de tot felul...fara trenuri
» Lucrari de modernizare la gara Arad
» Locomotive
» VAGOANE REGIOTRANS
» Poze comice cu/despre trenuri!
Pagina 10 din 11Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul pasionatilor de trenuri din România :: DESPRE CFR :: FOTOGRAFII DIVERSE-