Forumul pasionatilor de trenuri din Romānia
Bine aži venit pe Forumul pasionažilor de trenuri din Romania.
Sper ca ceea ce veži gasi sa va fie de folos!

Forumul pasionatilor de trenuri din Romānia

Acest forum a fost creat pentru cei care iubesc cu adevarat trenurile din Romania!
 
AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  ConectareConectare  InregistrareInregistrare  

Distribuiti | 
 

 Mersul trenurilor 2008-2009 la Regiotrans

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
myster2008
Administrator
Administrator


Numarul mesajelor : 1387
Varsta : 34
Localizare : Roquetas de Mar , Almeria , Spania
Reputatie : 4165
Data de inscriere : 15/08/2008

MesajSubiect: Mersul trenurilor 2008-2009 la Regiotrans   Sam 20 Iun 2009, 13:17

Tot ce este legat de mersul trenurilor pe sectiile ce apartin Regiotrans-ului ,aici se va posta!
Sus In jos
http://www.forumtrenuri.com
KQQ



Numarul mesajelor : 349
Reputatie : 3101
Data de inscriere : 21/06/2009

MesajSubiect: Re: Mersul trenurilor 2008-2009 la Regiotrans   Mar 23 Iun 2009, 02:40

M-am uitat pe site-ul lor: www.regiotrans.ro la sectiunea Mersul Trenului (formulare la singular...) si am observat doua rute de mediu-parcurs:
-Brasov-Constanta (pe care o stiam si care e deservita de unitati tras-impins)
-Brasov-Iasi. Mama mea (careia am reusit sa-i insuflu o mica parte a pasiunii mele pentru trenuri) mi-a spus ca, venind de la Bucuresti a vazut un Caravelle pe care scria Brasov-Iasi. Am ramas surprins din doua motive:
1. ruta respectiva este electrificata (credeam ca o ia prin Siculeni-Ghimes)
2. este automotor, ori distanta e destul de mare

Consult Mersul Trenului de pe site-ul lor si observ ca traseul este ceva mai alambicat; trece prin Campina si, la un moment dat, intra pe M600, ceea ce inseamna ca intrarea in Iasi nu se face dinspre vest (Valea Lupului) ci dinspre sud (Barnova). Linia nefiind electrificata, e normal ca se opereaza cu vehicule diesel, insa, utilizarea unui automotor pe distante asa lungi (456 km) este contrar politicii Regiotrans care utilizeaza vehiculele respective pe desitante scurte. Care sa fie cauza?
-nu au in dotare locomotive diesel compatibile pentru sistemul tras-impins?
-nu au vagoane clasa, ci doar acele cusete 59-70 B9 C9 X?
-considera oportuna trimiterea unui automotor seria 97 + 57 in locul unei garnituri careia sa i se schimbe locomotiva?
Sus In jos
Vizitator
Vizitator



MesajSubiect: Re: Mersul trenurilor 2008-2009 la Regiotrans   Mar 23 Iun 2009, 08:45

Nu au vagoane, pina sa aduca astea tras-impins tot automotor circula si pe Brasov-Constanta.
De altfel motorul de Iasi circula cuplat cu garnitura de Constanta pina in Ploiesti Vest.
Asa este si in mersul trenurilor CFR. Din Ploiesti Vest circula pe ruta Focsani-Tecuci-Iasi.
Sus In jos
orestte
V.I.P Member
V.I.P Member


Numarul mesajelor : 364
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Reputatie : 3355
Data de inscriere : 28/10/2008

MesajSubiect: Re: Mersul trenurilor 2008-2009 la Regiotrans   Mar 23 Iun 2009, 09:21

STATIA KM 1462314625146271462914631146331463514637
ARAD006.0608.2413.0316.1017.5219.5821.4023.30
ARAD VEST506.1508.3313.1216.1918.0120.0721.4923.39
FERMA CIALA806.2108.3913.1816.2518.0720.1321.5523.45
SANTOMA1306.2808.4613.2516.3218.1420.2022.0223.52
PECICA2106.5008.5913.4716.4518.3620.3322.2400.05
CANTON 93007.07-----------------------------
SEMLAC3807.1909.2514.1217.1019.0220.5822.5000.31
SEITIN 4407.3009.3614.2217.2019.1321.0823.0100.42
NADLAC5207.4209.4814.3417.3219.2521.2023.1300.54


Ultima editare efectuata de catre orestte in Mar 23 Iun 2009, 10:08, editata de 1 ori
Sus In jos
orestte
V.I.P Member
V.I.P Member


Numarul mesajelor : 364
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Reputatie : 3355
Data de inscriere : 28/10/2008

MesajSubiect: Re: Mersul trenurilor 2008-2009 la Regiotrans   Mar 23 Iun 2009, 09:52

STATIAKM 1462214624146261462814630146321463414636
NADLAC004.2405.5508.0512.5015.5017.4319.3821.32
SEITIN804.3706.0808.1813.0316.0217.5519.5121.44
SEMLAC1404.4806.1908.2913.1616.1218.0520.0221.54
CANTON 9 22----------------16.23------------
PECICA3205.1406.4509.0413.4216.4918.3120.3722.20
SANTOMA4005.2706.5809.1713.5417.0218.4320.5022.33
FERMA CIALA4405.3407.0509.2414.0117.0918.5020.5722.40
ARAD VEST4805.4207.1309.3214.0917.2018.5821.0522.48
ARAD5205.5007.2109.4014.1717.2819.0621.1322.56


Ultima editare efectuata de catre orestte in Mar 23 Iun 2009, 10:09, editata de 1 ori
Sus In jos
orestte
V.I.P Member
V.I.P Member


Numarul mesajelor : 364
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Reputatie : 3355
Data de inscriere : 28/10/2008

MesajSubiect: Re: Mersul trenurilor 2008-2009 la Regiotrans   Mar 23 Iun 2009, 10:08

STATIA KM 1468914691 14693 14695 14697
TIMISOARA NORD002.4307.3011.3016.2520.08
TIMISOARA VEST502.5507.4211.4216.3720.20
UTVIN903.0307.5011.5016.4520.28
SANMIHAI1103.0907.5611.5616.5120.34
PARTA1703.2008.0712.0717.0220.45
PECIU NOU2503.3508.2212.2217.1721.00
CEBZA3103.4608.3312.3317.2821.11
GIULVAZ3303.5108.3812.3817.3321.16
RUDNA 3804.0108.4812.4817.4321.26
CRUCENI4904.2009.0713.0718.0221.45
STATIA KM 14688 14690 14692 14694 14696
CRUCENI004.3509.2513.3018.1722.06
RUDNA1104.5509.4513.5018.3722.26
GIULVAZ1605.0509.5514.0018.4722.36
CEBZA1805.1010.0014.0518.5222.41
PECIU NOU2405.2110.1114.1619.0322.52
PARTA3205.3610.2614.3119.1823.07
SANMIHAI3805.4710.3714.4219.2923.18
UTVIN4005.5310.4314.4819.3523.24
TIMISOARA VEST4406.0510.5515.0019.4723.36
TIMISOARA NORD4906.1611.0615.1119.5823.47
Sus In jos
orestte
V.I.P Member
V.I.P Member


Numarul mesajelor : 364
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Reputatie : 3355
Data de inscriere : 28/10/2008

MesajSubiect: Re: Mersul trenurilor 2008-2009 la Regiotrans   Mar 23 Iun 2009, 10:56

STATIAKM 14602146041460614608146101461214614146161461814620
JAMU MARE003.00--05.3207.5211.00--16.2619.37--22.16
CLOPODIA503.16--05.4808.0711.16--16.4119.52--22.31
FERENDIA1003.29--06.0108.1911.29--16.5320.04--22.43
SEMLACU MARE1503.41--06.1308.3011.41--17.0420.15--22.54
GATAIA2404.0103.4206.3408.5013.2115.3017.2420.3520.1123.14
GATAIA h27--03.4706.39--13.2615.35----20.16--
SOSDEA32--03.5506.47--13.3415.43----20.24--
TORMAC39--04.0606.58--13.4515.54----20.35--
NICHISOARA46--04.1707.09--13.5616.05----20.46--
BUZIAS56--04.3107.23--14.1016.19----21.00--
STATIA KM146191460114603146051460714609146111461314615
BUZIAS0----05.0007.5714.20--17.3521.15--
NICHISOARA10----05.1408.1114.34--17.4921.29--
TORMAC17----05.2508.2214.45--18.0021.40--
SOSDEA24----05.3608.3314.56--18.1121.51--
GATAIA h29----05.4408.4115.04--18.1921.59--
GATAIA3201.4904.1506.4009.1115.1017.5018.2422.0421.00
SEMLACU MARE4102.1004.3607.0109.3215.3118.11----21.21
FERENDIA4602.2204.4807.1309.4415.4318.23----21.33
CLOPODIA5102.3505.0107.2609.5715.5618.36----21.46
JAMU MARE5602.5005.1607.4110.1216.1118.51----22.01


Ultima editare efectuata de catre orestte in Mar 23 Iun 2009, 12:56, editata de 1 ori
Sus In jos
orestte
V.I.P Member
V.I.P Member


Numarul mesajelor : 364
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Reputatie : 3355
Data de inscriere : 28/10/2008

MesajSubiect: Re: Mersul trenurilor 2008-2009 la Regiotrans   Mar 23 Iun 2009, 11:08

STATIAKM14121141231412514127141291413114133
JEBEL002.0505.0606.2510.2013.5516.5520.10
OBADENI4----05.1606.3610.3114.0617.0620.21
CIACOVA802.2605.2606.4710.4214.1717.1720.32
GHILAD15--------07.0210.5714.3217.3220.47
BANLOC2202.56--07.1811.1314.4817.4821.03
LIVEZILE28-------07.3311.2815.0318.0321.18
GIERA3303.23--07.4511.4015.1518.1521.30
STATIAKM14122141241412614128141301413214134
GIERA003.33--08.0512.0016.0518.4321.40
LIVEZILE503.45--08.1712.1216.1718.55----
BANLOC1204.00--08.3212.2716.3219.1022.07
GHILAD1904.16--08.4812.4316.4819.26----
CIACOVA2504.3105.4509.0312.5817.2719.4122.37
OBADENI2904.4205.5509.1413.0917.3819.52----
JEBEL3304.5206.0509.2413.1917.4820.0222.57


Ultima editare efectuata de catre orestte in Mar 23 Iun 2009, 12:57, editata de 1 ori
Sus In jos
orestte
V.I.P Member
V.I.P Member


Numarul mesajelor : 364
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Reputatie : 3355
Data de inscriere : 28/10/2008

MesajSubiect: Re: Mersul trenurilor 2008-2009 la Regiotrans   Mar 23 Iun 2009, 11:56

STATIAKM146411464514647146491465114667146551465714661146591466314665
TIMISOARA NORD 0--------07.44--12.57--16.16--19.32--
TIMISOARA SUD6--------07.57--13.07--16.27--19.43--
TIMISOARA CET8--------08.01--13.11--16.31--19.47--
TIMISENI13--------08.07--13.17--16.37--19.53--
PADURENI TIMIS19--------08.14--13.24--16.44--20.00--
JEBEL24--------08.20--13.30--16.5118.1220.06--
VOITENI3303.5406.05----08.36--13.3915.4517.0018.2520.2621.18
BIRDA4304.03--------08.45--13.4815.5417.09----20.35----
GATAIA5104.1306.2006.0007.2809.0412.1714.0116.0417.3518.4020.5321.33
MAURENI5804.21--06.0907.3709.1212.2714.0916.1317.43--21.01--
GHERTENIS6404.28--06.1707.4509.1912.3514.1616.2117.50--21.08--
BERZOVIA6704.35--06.2307.5109.3112.4614.2116.2817.55--21.13--
BOCSA ROMANA h75------------------12.55---------------------
BOCSA ROMANA7604.46--06.3308.0009.4213.0014.3216.3818.06--21.24--
VASIOVA8004.53--06.4908.0609.5313.0714.3916.4518.13--21.31--
BOCSA MONTANA8204.58--06.53--09.5813.1214.4416.5018.18--21.36--
COLTAN8605.06--07.01--10.0613.2014.5216.5818.26--21.44--
MONIOM8905.13--07.07--10.1313.2714.5917.0518.33--21.51--
CALNIC9305.23--07.17--10.2313.3715.0917.1518.43--22.01--
RESITA NORD9505.26--07.20--10.2613.4015.1217.1918.46--22.04--
STATIAKM146401464214644146461465014652146541465814656146601466214664
RESITA NORD003.02--04.1906.1007.4011.48----14.1716.0718.5019.38
CALNIC2----------06.1407.4311.51----17.2016.1018.5319.42
MONIOM7----------06.2407.5312.01----14.2916.1919.0219.52
COLTAN10----------06.3108.0012.08----14.3516.2619.0919.59
BOCSA MONTANA1403.25--04.4206.3908.0812.16----14.4316.3519.1720.07
VASIOVA1603.30--04.5606.4408.1312.2813.57--14.4816.4919.2620.12
BOCSA ROMANA2003.37--05.0206.5008.2012.3514.04--14.5416.5619.3220.18
BOCSA ROMANA h21------05.06----------------------------------
BERZOVIA2803.47--05.1507.0008.3912.4414.23--15.0417.0619.4220.28
GHERTENIS3103.53--05.2007.0608.4512.5014.28--15.0917.1219.4820.32
MAURENI3704.01--05.2807.1408.5312.5714.36--15.1617.2019.5520.39
GATAIA4404.3103.3005.3807.2209.0713.1514.4415.0515.2517.3320.0320.48
BIRDA5304.40----05.4709.1613.24--15.1415.3417.42--20.56
VOITENI6204.5203.4505.5509.2513.42--16.0015.4217.55--21.04
JEBEL7105.01----09.3413.51--16.10--18.04----
PADURENI TIMIS7605.07----09.4013.57------18.10----
TIMISENI8205.14----09.4714.04------18.17----
TIMISOARA CET 8705.20----09.5314.10------18.23----
TIMISOARA SUD9005.29----09.5714.14------18.27----
TIMISOARA NORD9505.39----10.0714.24------18.37----


Ultima editare efectuata de catre orestte in Mar 23 Iun 2009, 13:02, editata de 1 ori
Sus In jos
orestte
V.I.P Member
V.I.P Member


Numarul mesajelor : 364
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Reputatie : 3355
Data de inscriere : 28/10/2008

MesajSubiect: Re: Mersul trenurilor 2008-2009 la Regiotrans   Mar 23 Iun 2009, 12:17

STATIAKM14678*14680146821468414686
ORAVITA002.1707.0211.1215.0019.44
AGADICI502.2407.0911.19----19.51
TICVANU MIC902.3007.1511.2515.1219.57
GREONI1202.3507.2011.3015.1720.02
GRADINARI CARAS1602.4107.2611.3615.2320.08
COMORASTE2602.5207.3711.4715.3420.19
FOROTIC3202.5907.4411.5415.4120.26
SURDUC BANAT3703.0707.5212.0215.4920.34
DOCLIN4503.1808.0312.1316.0020.45
TIROL4803.2408.0912.1916.0620.51
FIZES5203.3108.1612.2616.1320.58
BERZOVIA5903.4008.2512.3516.2221.07
STATIAKM14679*14681146831468514687
BERZOVIA004.3709.2812.5017.5921.18
FIZES704.4609.3712.5918.0821.27
TIROL1004.5309.4413.0618.1521.34
DOCLIN1404.5909.5013.1218.2121.40
SURDUC BANAT2205.1110.0213.2418.3321.52
FOROTIC2705.1810.0913.3118.4021.59
COMORASTE3305.2510.1613.3818.4722.06
GRADINARI CARAS4305.3710.2813.5018.5922.18
GREONI4605.4210.3313.5519.0422.23
TICVANU MIC5005.4710.3814.0019.0922.28
AGADICI5405.53----14.0619.1522.34
ORAVITA5906.0010.5114.1319.2222.41
*Trenul 14680 din statia Berzovia circula la Timisoara Nord combinat cu Trenul 14650
*Trenul 14681 se formeaza din Automotor sosit de la Timisoara Nord cu tren 14651
Sus In jos
orestte
V.I.P Member
V.I.P Member


Numarul mesajelor : 364
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Reputatie : 3355
Data de inscriere : 28/10/2008

MesajSubiect: Re: Mersul trenurilor 2008-2009 la Regiotrans   Mar 23 Iun 2009, 13:42

STATIAKM14149141731416114163141651416714169
TIMISOARA NORD0----07.1814.1016.00--19.19
RONAT TRIAJ CAB14----07.26------19.28
RONAT TRIAJ h6----07.30--16.10--19.32
RONAT TRIAJ GR.D7----07.3314.2216.19--19.36
SANANDREI13----07.3914.3116.28--19.52
HODONI22----07.5014.4216.38--20.03
CHINEZU28----07.5814.5016.45--20.11
BARATEAZ32----08.0514.5616.51--20.18
GELU35----08.1215.0316.58--20.25
VARIAS42----08.2115.1117.06--20.34
PERIAM5003.1007.1008.3615.3117.1718.0021.09
PESAC5603.2307.2408.4915.44--18.1421.23
SATU NOU6103.3207.3308.5915.54--18.2321.33
LOVRIN6603.4007.4109.0716.02--18.3121.41
STATIAKM1416014162 14164 141661416814170 1417214174
LOVRIN003.5504.5007.5612.0216.52--18.5321.54
SATU NOU504.0404.5908.0512.1117.01--19.0222.03
PESAC904.1405.0908.1512.2117.11--19.1222.13
PERIAM1604.3705.3208.4412.4517.2417.3319.2522.26
VARIAS2404.4805.4408.5612.57--17.44----
GELU3004.5705.5309.0513.06--17.53----
BARATEAZ3405.0205.5809.1013.12--17.58----
CHINEZU3805.0906.0509.1713.19--18.04----
HODONI 4405.1606.1209.2513.27--18.11----
SANANDREI5205.3006.2509.4013.47--18.24----
RONAT TRIAJ GR.D5905.3906.3409.4913.56--18.33----
RONAT TRIAJ h6005.4306.38--14.00--18.36----
RONAT TRIAJ CAB162--06.42------18.39----
TIMISOARA NORD6605.5306.5010.0014.09--18.45----
Sus In jos
orestte
V.I.P Member
V.I.P Member


Numarul mesajelor : 364
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Reputatie : 3355
Data de inscriere : 28/10/2008

MesajSubiect: Re: Mersul trenurilor 2008-2009 la Regiotrans   Mar 23 Iun 2009, 14:22

STATIA KM1423214150 1423414236 1415214238 1415414240141561415814242
VALCANI0--04.25--06.5610.52--15.27--16.5419.35--
DUDESTII VECHI7--04.35--07.0611.02--15.37--17.0419.45--
SANNICOLAU MARE2103.5204.5305.0007.4611.2012.1015.5516.3517.2220.0320.27
SARAVALE2904.03--05.1007.57--21.21--16.46----20.37
SANPETRU3504.13--05.1908.07--12.30--16.56----20.46
PERIAM3904.34--05.4008.39--12.50--17.27----21.01
PERIAM PORT44----------------------
ARANCA5004.47--05.5308.52--13.03--17.40----21.14
SECUSIGIU5204.58--06.0309.04--13.13--17.50----21.24
MUNOR5505.03--06.0909.09--13.17--17.55----21.28
SANPETRU GERMAN5805.08--06.1509.14--13.21--18.00----21.32
FELNAC6405.16--06.2309.22--13.29--18.08----21.40
BODROGUL NOU7005.23--06.3009.29--13.35--18.15----21.46
ZADARENI7205.27--06.3409.33--13.39--18.19----21.50
ARADUL NOU8105.40--06.5809.51--13.52--18.32----22.03
ARAD8705.48--07.0609.59--14.00--18.40----22.11
STATIAKM1423114233141511415314235141551423714157142391415914241
ARAD0--07.19----14.19--16.11--19.39--23.30
ARADUL NOU6--07.28----14.31--16.22--19.48--23.39
ZADARENI16--07.38----14.41--16.32--19.59--23.50
BODROGUL NOU18--07.41----14.44--16.35--20.02--23.53
FELNAC23--07.48----14.51--16.42--20.09--00.00
SANPETRUL GERMAN30--07.55----14.58--16.49--20.17--00.08
MUNOR32--07.59----15.02--16.54--20.22--00.13
SECUSIGIU35--08.08----15.11--17.04--20.32--00.23
ARANCA37--08.12----15.15--17.09--20.37--00.28
PERIAM PORT43----------------------
PERIAM4805.3608.48----15.35--17.30--21.05--00.40
SANPETRU5305.4408.56----15.42--17.38--21.13----
SARAVALE5905.5409.06----15.51--17.47--21.23----
SANNICOLAU MARE6606.0509.1610.0611.3516.0116.1117.5718.4821.3322.10--
DUDESTII VECHI8006.24--10.2511.54--16.30--19.07--22.29--
VALCANI8706.33--10.3412.03--16.39--19.16--22.41---


eu am postat mersu trenurilor de pe zona Timisoara , cine doreste sa posteze mersul trenurilor de pe celelalte zone de activitate este binevenit.
Sus In jos
orestte
V.I.P Member
V.I.P Member


Numarul mesajelor : 364
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Reputatie : 3355
Data de inscriere : 28/10/2008

MesajSubiect: Re: Mersul trenurilor 2008-2009 la Regiotrans   Mar 23 Iun 2009, 15:39

STATIAKM148401484214844 1484614848
SIGHISOARA004.0505.2512.07--20.00
ALBESTI TARNAVA504.1205.5712.14--20.07
VANATORI1004.1906.0412.21--20.14
SACUIENII NOI1504.2606.1112.28--20.21
SANTAMARIA1804.3206.1712.34--20.27
CRISTUR2104.5106.5512.4316.0020.38
BETESTI2404.5506.5912.4716.0420.44
BETESTI EST2504.5807.0212.5016.0720.47
PORUMBENII MICI2805.0407.0812.5616.1320.53
PORUMBENII MARI3005.0907.1313.0116.1820.58
LUTITA3505.1607.2013.0816.2521.05
DOBENI3805.2107.2513.1313.3021.10
FELICENI4105.2607.3013.1816.3521.15
ODORHEI SUD4605.3507.3913.2716.4421.24
ODORHEI4705.4007.4413.3216.4921.29
STATIAKM1484114843148451484714849
ODORHEI006.00
11.3014.4018.0022.20
ODORHEI SUD106.0411.3414.4408.0422.24
FELICENI 606.1311.4314.5308.1322.33
DOBENI1006.1811.48.14.5818.1822.38
LUTITA1206.2311.5315.0318.2322.43
PORUMBENII MARI1706.3012.0015.1018.3022.50
PORUMBENII MICI2006.3512.0515.1518.3522.55
BETESTI EST2306.4112.1115.2118.4123.01
BETESTI2406.4412.1415.2418.4423.04
CRISTUR2606.5112.1715.3418.5423.14
SANTAMARIA2906.57--15.4018.5923.20
SACUIENII NOI3207.03--15.4619.0423.26
VANATORI3707.10--15.5319.1123.33
ALBESTI TARNAVA4207.17--16.0019.1823.40
SIGHISOARA4707.25--16.0819.2623.47
Sus In jos
orestte
V.I.P Member
V.I.P Member


Numarul mesajelor : 364
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Reputatie : 3355
Data de inscriere : 28/10/2008

MesajSubiect: Re: Mersul trenurilor 2008-2009 la Regiotrans   Mar 23 Iun 2009, 16:25

1482514827KMSTATIAKM1482614828
07.3016.200SIGHISOARA9412.0421.14
07.4016.3010DANES8411.5221.02
07.4516.3514LUNA8011.4620.56
07.5116.4120DUMBRAVENI7311.4020.49
07.5816.4828ATEL6611.2820.40
08.0416.5433BRATEI6011.1620.33
08.1117.0238MEDIAS5611.1020.26
08.1717.0844TARNAVA5011.0220.19
08.3217.1749COPSA MICA4510.5720.13
08.3617.2252AXENTE SEVER4210.5020.06
08.4117.2755AGARBICIU3810.4520.01
08.4717.3360SEICA MARE3410.4019.55
08.5017.3761SEICA MARE H3210.3619.50
08.5517.4265VESEUD29--19.44
09.0017.4769HASAG2510.2819.39
09.1517.5473LOAMNES2110.2219.33
09.1917.5875MANDRA1910.1819.29
09.2718.0681BAILE OCNA SIBIULUI1210.1119.22
09.3218.1183OCNA SIBIULUI1010.0719.18
09.4018.2092SIBIU h209.5819.09
09.4518.2594SIBIU009.5519.05

In perioada inchiderilor de linie , cand trenul 14825 este anulat pe distanta Copsa Mica - Sibiu, circula tren pe distanta Loamnes - Sibiu in trasa trenului 14825
Sus In jos
orestte
V.I.P Member
V.I.P Member


Numarul mesajelor : 364
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Reputatie : 3355
Data de inscriere : 28/10/2008

MesajSubiect: Re: Mersul trenurilor 2008-2009 la Regiotrans   Mar 23 Iun 2009, 16:34

14851 KMSTATIA KM 14825
08.350SIBIU2109.45
08.382SIBIU h1909.40
08.5310OCNA SIBIULUI1309.32
08.5713BAILE OCNA SIBIULUI1009.27
09.0519MANDRA209.19
09.0921LOAMNES009.15

In perioada lucrarilor de linie trenurile se vor anula
Sus In jos
Continut sponsorizat




MesajSubiect: Re: Mersul trenurilor 2008-2009 la Regiotrans   Astazi la 00:22

Sus In jos
 

Mersul trenurilor 2008-2009 la Regiotrans

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Mersul trenurilor 2008-2009 la Regiotrans
» Mersul trenurilor 2009-2010 la Regiotrans
» Mersul trenurilor 2009-2010 la Regional
» Modificari in Mersul Trenurilor 2009-2010
» Mersul Trenurilor 2015/2016
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul pasionatilor de trenuri din Romānia :: OPERATORI PRIVATI DIN ROMANIA :: REGIOTRANS-