Forumul pasionatilor de trenuri din România
Bine ați venit pe Forumul pasionaților de trenuri din Romania.
Sper ca ceea ce veți gasi sa va fie de folos!

Forumul pasionatilor de trenuri din România

Acest forum a fost creat pentru cei care iubesc cu adevarat trenurile din Romania!

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  ConectareConectare  InregistrareInregistrare  

Distribuiti | 

Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''   Lun 24 Feb 2014, 11:09

Era si cazul sa apara si pe aici o problema, doar sintem romani, nu?

de parca e mare lucru sa spui cine ce poza a facut si ce mare brinza de puncte se cistiga.

Asta devine mai interesant decit ghicitul pozelor.
Sus In jos
Simply18
V.I.P Member
V.I.P Member

Numarul mesajelor : 1081
Varsta : 22
Localizare : Bacau
Reputatie : 2767
Data de inscriere : 25/06/2012

MesajSubiect: Re: Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''   Lun 24 Feb 2014, 11:16

dan tm a scris:

...ca numai romanii creeaza probleme in lumea asta... pe bune?! Neutral

Pentru mine asta nu-i o problema , o situatie poate . Eu stiu cum am "ghicit" poza si nu ma intereseaza ca vine unu sau mai multi si imi zic " aa , umblii cu smecherii , ai aflat de la fofo ca-i poza lui " apai si cand ii zici ca nici nu vorbesti cu fofo DELOC si ca n-ar avea de ce sa te ajute el raspunde " pai te ajuta daca si tu ii vinzi un pont" , ce sa mai zici?!

Gata cu subiectul ca iscam altele.
Sus In jos
http://www.flickr.com/photos/t-dan-m/
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''   Lun 24 Feb 2014, 11:21

Simply18 a scris:
dan tm a scris:

...ca numai romanii creeaza probleme in lumea asta... pe bune?! Neutral

aha mai prins, dai vina pe unguri.

Da cine a venit sa te acuze?bai, care l-ati acuzat pe simply 18 ca s-a inteles cu Fofo?

Si ce mare lucru daca eu sint prieten cu tine si iti zic in privat ,, baaa vezi ca uite am pus poza asta"?
sau tu crezi ca nu se mai face asa?

Eu mai incerc asa cum ai zis tu, sa deduc daca poza seamana cu alta, localtie, detalii dar in rest nu ma agit. De multe ori imi dau seama ca am vazut ceva asemanator, dar nu sint atent la autor si nici nu ma agit sa scriu.

Ce atita taraboi?
Sus In jos
Simply18
V.I.P Member
V.I.P Member

Numarul mesajelor : 1081
Varsta : 22
Localizare : Bacau
Reputatie : 2767
Data de inscriere : 25/06/2012

MesajSubiect: Re: Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''   Lun 24 Feb 2014, 11:32

dan tm a scris:
Simply18 a scris:
dan tm a scris:

...ca numai romanii creeaza probleme in lumea asta... pe bune?! Neutral

aha mai prins, dai vina pe unguri.

Da cine a venit sa te acuze?bai, care l-ati acuzat pe simply 18 ca s-a inteles cu Fofo?

Si ce mare lucru daca eu sint prieten cu tine si iti zic in privat ,, baaa vezi ca uite am pus poza asta"?
sau tu crezi ca nu se mai face asa?

Eu mai incerc asa cum ai zis tu, sa deduc daca poza seamana cu alta, localtie, detalii dar in rest nu ma agit. De multe ori imi dau seama ca am vazut ceva asemanator, dar nu sint atent la autor si nici nu ma agit sa scriu.

Ce atita taraboi?

N-ai inteles ironia ... si ca sa-ti explic , ai zis-o de parca numai romanii creeaza probleme !

Sus In jos
http://www.flickr.com/photos/t-dan-m/
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''   Lun 24 Feb 2014, 12:12

Credeam ca am inteles. Nu doar romanii creeaza probleme. O fi o ironie prea fina pentru virsta mea. nu-i bai, nu mor de curiozitate.
Sus In jos
c o r v i n
V.I.P Member
V.I.P Member

Numarul mesajelor : 2568
Varsta : 40
Localizare : Hunedoara
Reputatie : 4380
Data de inscriere : 16/10/2013

MesajSubiect: Re: Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''   Lun 24 Feb 2014, 13:15

Simply, problema nu e atat de spinoasa ca sa-i dam atata importanta! Daca te-a acuzat nemeritat cineva de ceva, dai numa, avem admini, moderatori,...se vor ocupa ei fara retineri! Nu are rost sa te comsumi inutil! :roll: 
Sus In jos
Andrey_tm
Moderator si Regizorul anului

Numarul mesajelor : 5663
Localizare : Timisoara
Reputatie : 8551
Data de inscriere : 08/09/2011

MesajSubiect: Re: Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''   Joi 27 Feb 2014, 10:33

La FOTOGRAFIA NR 189 vreau sa imi schimb nominalizarea in apogeo76.

Multumesc!
Sus In jos
Vlad
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 7249
Varsta : 29
Localizare : Vatra Dornei
Reputatie : 10900
Data de inscriere : 08/04/2009

MesajSubiect: Re: Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''   Joi 27 Feb 2014, 17:34

Am modificat
Sus In jos
DUAL
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 7723
Reputatie : 10224
Data de inscriere : 05/01/2011

MesajSubiect: Re: Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''   Joi 27 Feb 2014, 21:47

Nr 184
NicuS-> Fofo!
Sus In jos
Teodor

Numarul mesajelor : 3307
Reputatie : 5541
Data de inscriere : 18/04/2011

MesajSubiect: Re: Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''   Sam 01 Mar 2014, 22:03

La poza numarul 198 doresc se mi se modifice votul in " Marius 926 ". Multumesc. Smile
Sus In jos
Vlad
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 7249
Varsta : 29
Localizare : Vatra Dornei
Reputatie : 10900
Data de inscriere : 08/04/2009

MesajSubiect: Re: Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''   Sam 01 Mar 2014, 22:05

Am modificat.
Sus In jos
c o r v i n
V.I.P Member
V.I.P Member

Numarul mesajelor : 2568
Varsta : 40
Reputatie : 4380
Data de inscriere : 16/10/2013

MesajSubiect: Re: Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''   Dum 02 Mar 2014, 18:50

Vlad, promit ca e ultima cerere de modificare... in editia asta! La 192 as dori sa-l schimb pe AlexD cu Dr2005! Mersi mult!
Sus In jos
Andrey_tm

Numarul mesajelor : 5663
Localizare : Timisoara
Reputatie : 8551
Data de inscriere : 08/09/2011

MesajSubiect: Re: Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''   Dum 02 Mar 2014, 22:58

La fotografia 196 vreau să îmi schimb nominalizarea în Deea. Mulțumesc anticipat!
Sus In jos
DUAL
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 7723
Reputatie : 10224
Data de inscriere : 05/01/2011

MesajSubiect: Re: Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''   Dum 02 Mar 2014, 23:10

Am modificat la amandoi.
Sus In jos
Spartan1948
V.I.P Member
V.I.P Member

Numarul mesajelor : 2103
Varsta : 24
Localizare : Arad & Cluj-Napoca
Reputatie : 3997
Data de inscriere : 15/03/2012

MesajSubiect: Re: Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''   Joi 13 Mar 2014, 19:27

La fotografia 205 as dori sa imi modificati nominalizarea in liviulav33. Multam fain.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''   Astazi la 13:32

Sus In jos

Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

Subiecte similare

-
» Modificari in Mersul Trenurilor 2009-2010
» Modificari in Mersul Trenurilor 2011-2012
Pagina 4 din 10Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul pasionatilor de trenuri din România :: DIVERSE :: DISCUTII LIBERE-