Forumul pasionatilor de trenuri din România
Bine aşi venit pe Forumul pasionaşilor de trenuri din Romania.
Sper ca ceea ce veşi gasi sa va fie de folos!

Forumul pasionatilor de trenuri din România

Acest forum a fost creat pentru cei care iubesc cu adevarat trenurile din Romania!

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  ConectareConectare  InregistrareInregistrare  

Distribuiti | 

Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
allred
V.I.P Member
V.I.P Member

Numarul mesajelor : 2067
Localizare : Bucuresti
Reputatie : 3708
Data de inscriere : 02/08/2012

MesajSubiect: Re: Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''   Dum 16 Feb 2014, 13:30

166 , din apogeo in andrey_tm. Merci Smile
Sus In jos
DUAL
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 7723
Localizare : Hunedoara
Reputatie : 10224
Data de inscriere : 05/01/2011

MesajSubiect: Re: Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''   Dum 16 Feb 2014, 14:24

ALEXCFR a scris:
vreau la poza nr.168 sa stergi o litera de la numele  nomalizat elelctrica912 in electrica912
Nu este o problema,pentru ca nu exista userul elelctrica912 Smile... Atat timp cat se poate intelege votulsi nu exista alt user care sa aiba nick identic cu greseala,este perfect valabil! Dar,am modificat Smile.

allred a scris:
166 , din apogeo in andrey_tm. Merci Smile
Modificat.
Sus In jos
c o r v i n
V.I.P Member
V.I.P Member

Numarul mesajelor : 2568
Varsta : 40
Reputatie : 4380
Data de inscriere : 16/10/2013

MesajSubiect: Re: Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''   Mar 18 Feb 2014, 20:02

Care puteti, rogu-va, o schimbare la poza 168 din NicuS in electrica912! mersi mult!
Sus In jos
Vlad
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 7249
Varsta : 29
Localizare : Vatra Dornei
Reputatie : 10900
Data de inscriere : 08/04/2009

MesajSubiect: Re: Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''   Mar 18 Feb 2014, 20:36

Am modificat.
Sus In jos
c o r v i n
V.I.P Member
V.I.P Member

MesajSubiect: Re: Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''   Joi 20 Feb 2014, 13:48

Vlad, please, sterge-mi postarea de la poza nr. 171! Ma mai gandesc in privinta autorului! Suspect :shock: :roll: 
Sus In jos
Vlad
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''   Joi 20 Feb 2014, 13:56

Am ºters
Sus In jos
c o r v i n
V.I.P Member
V.I.P Member

MesajSubiect: Re: Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''   Joi 20 Feb 2014, 18:59

Mersi mult! Smile 
Sus In jos
Simply18
V.I.P Member
V.I.P Member

Numarul mesajelor : 1081
Varsta : 22
Localizare : Bacau
Reputatie : 2767
Data de inscriere : 25/06/2012

MesajSubiect: Re: Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''   Vin 21 Feb 2014, 14:53

la poza 169 , vreau sa schimb in Fore , actualul fofo.
Sus In jos
http://www.flickr.com/photos/t-dan-m/
Vlad
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''   Vin 21 Feb 2014, 21:39

Am modificat...
Sus In jos
Simply18
V.I.P Member
V.I.P Member

MesajSubiect: Re: Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''   Sam 22 Feb 2014, 22:33

Il invit frumos pe Fofo650 sa lamureasca, ca nu mi-a zis ca el e autorul pozei 169(oare de ce ar face asta) , ca sunt acuzat ca am trisat ... no name...

Si ca sa nu fie treaba pe jumatate , va si zic cum mi-am dat seama ca este fofo650(el fiind singuru care mai posteaza pe forum poze din suceava) . Uitati-va in primu rand la poza lui de la concursul lunii Ferbruarie apoi la cea de la 169 , se vede pasarela in plan indepartat(asta ar fi un aspect ) altul ar fi : Bacau(care e singura cu Pasarela integral din beton-armat) de pe sectiile pe care face(a) servici 1337 , dupa suceava evident , nu se potriveste . Iasi are pasarela de metal ,deci exclus. Pascani are pasarela , posibil tot din beton , da' nu este atata vegetatie si ,la fel ca bacau , are grinzi de metal pe stalpi pentru sustinerea catenarei(nu stiu exact cum se numesc) . Ar mai fi , si aici cine il are pe Andrei Birsan pe fb la prieteni , stie ce vorbesc , postase el o poza de iarna asta cu 5+ electrice , toate cu pantografele ridicate , cam in acelasi loc (se vedea si pasarela).

Ca sa fiu si mai corect ( ca n-as fi zic unii) ,cer sa mi se stearga cele 3 puncte castigate la 169 .
Sus In jos
DUAL
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 7723
Reputatie : 10224
Data de inscriere : 05/01/2011

MesajSubiect: Re: Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''   Dum 23 Feb 2014, 18:13

Eu nu inteleg ...cine te acuza ?!
Ai fost singurul care a raspuns corect.. Felicitari! Si nu cred sa existe o intelegere intre tine si Fofo .. Daca Fofo te acuza Smile) .. asta e un pic de ras .. El cu siguranta nu ti-a spus de poza ,deci cine altcineva mai stia si ti-ar fi putut spune ?!
Sus In jos
c o r v i n
V.I.P Member
V.I.P Member

MesajSubiect: Re: Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''   Dum 23 Feb 2014, 21:02

...Simply, ciudata treaba! In momentul in care acuzi ca ai fost acuzat, musai tre sa ne spui ...acuzatorul! Asa e normal! In plus, mi se pare oabla "initiativa" ta de a ti se revoca cele trei puncte care puncte mi se pare ca le meriti din plin! No Suspect Cele bune!
Sus In jos
lapsanszkitamas
V.I.P Member
V.I.P Member

Numarul mesajelor : 1219
Varsta : 21
Localizare : Orasul trandafirilor
Reputatie : 2891
Data de inscriere : 21/07/2012

MesajSubiect: Re: Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''   Dum 23 Feb 2014, 23:28

nu stiu ce sa zic, dar avand in vedere ca simply e pe locul 17, deci 3 puncte in plus sau in minus chiar nu fac nici o diferenta... as intelege daca cineva l-ar acuza pe apogeo, ca doar e pe primul loc detasat, dar sa acuzi pe cineva de pe ultimele locuri...
Sus In jos
c o r v i n
V.I.P Member
V.I.P Member

MesajSubiect: Re: Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''   Lun 24 Feb 2014, 09:20

...Tamas, ...am fost "detasat"! Acu v-ati "apropiat" de mine cu caldura! Ca intre prieteni, nu!? Smile 
Sus In jos
Simply18
V.I.P Member
V.I.P Member

MesajSubiect: Re: Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''   Lun 24 Feb 2014, 10:56

DUAL a scris:
Eu nu inteleg ...cine te acuza ?!
Ai fost singurul care a raspuns corect.. Felicitari! Si nu cred sa existe o intelegere intre tine si Fofo .. Daca Fofo te acuza Smile) .. asta e un pic de ras .. El cu siguranta nu ti-a spus de poza ,deci cine altcineva mai stia si ti-ar fi putut spune ?!

Cum sa fie Fofo650 cel care ma acuza?  Laughing ar fi chiar amuzant ...

apogeo76 a scris:
...Simply, ciudata treaba! In momentul in care acuzi ca ai fost acuzat, musai tre sa ne spui ...acuzatorul! Asa e normal! In plus, mi se pare oabla "initiativa" ta de a ti se revoca cele trei puncte care puncte mi se pare ca le meriti din plin! No Suspect Cele bune!

Acum sa fiu sincer , chiar nu ma intereseaza de acuzatii si tampenii de genu , da' am zis sa scadeti cele 3 pct. , sa nu mai fie acuzari de genu' .

Inca ceva , "initiativa" intre ghilimele? De ce? Nu e o intiativa , sau crezi ca eu chiar nu vreau sa mi se scada 3 pct si fac discutii aiurea?

lapsanszkitamas a scris:
nu stiu ce sa zic, dar avand in vedere ca simply e pe locul 17, deci 3 puncte in plus sau in minus chiar nu fac nici o diferenta... as intelege daca cineva l-ar acuza pe apogeo, ca doar e pe primul loc detasat, dar sa acuzi pe cineva de pe ultimele locuri...

...doar daca ai ceva personal cu acel cineva...

In fine , subiect inchis ... eliminati cele 3 pct si faceti-l fericit...
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''   Astazi la 09:42

Sus In jos

Modificari nominalizari la Concursul ,,Recunoasteti autorul''

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

Subiecte similare

-
» Modificari in Mersul Trenurilor 2009-2010
» Modificari in Mersul Trenurilor 2011-2012
Pagina 3 din 10Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul pasionatilor de trenuri din România :: DIVERSE :: DISCUTII LIBERE-