Forumul pasionatilor de trenuri din România
Bine ați venit pe Forumul pasionaților de trenuri din Romania.
Sper ca ceea ce veți gasi sa va fie de folos!

Forumul pasionatilor de trenuri din România

Acest forum a fost creat pentru cei care iubesc cu adevarat trenurile din Romania!

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  ConectareConectare  InregistrareInregistrare  

Distribuiti | 

Discutii privind Concursul "Recunoaste autorul "

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Urmatorul
AutorMesaj
DUAL
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 7719
Localizare : Hunedoara
Reputatie : 10213
Data de inscriere : 05/01/2011

MesajSubiect: Re: Discutii privind Concursul "Recunoaste autorul "   Mier 08 Ian 2014, 01:45

andrey_tm a scris:
Dual, la fotografia 37 ai nominalizat de două ori, doi utilizatori diferiți.
Dap,am reparat .. ca rugasem pe cineva sa stearga votul,cum eu nu aveam acces .. E paranoia totala la poze Smile) .. "Seamana dar nu rasar" pozele,si ma bucur ca Mihail a fost de acord cu modificarea votului pana la ziua judecatii pentru poza respectiva .. Bucurati-va de poze si votati! Very Happy.. Votul poate fi schimbat pana in ziua judecatii .. ,si ma amuza unele nominalizari pentru persoana mea Smile).Bafta tuturor!
Am primit in seara asta un PM,am modificat si va rog sa scrieti aici,ca nu e nici un secret ca vreti sa modificati un vot Very Happy.. Vreau asta pentru ca sa fie o justificare,ca asta ati dorit la modificare,sa nu se creeze confuzii.. Vreau sa va bucurati de cat mai multe puncte.
Sus In jos
c o r v i n
V.I.P Member
V.I.P Member

Numarul mesajelor : 2565
Varsta : 40
Reputatie : 4366
Data de inscriere : 16/10/2013

MesajSubiect: Re: Discutii privind Concursul "Recunoaste autorul "   Mier 08 Ian 2014, 12:39

DUAL, Nu e cazul de felicitari! Am facut aceasta asociere aducandu-mi aminte de relatarea ta legata de acel incident cu 773 din Gara de Nord(cred!), la topicul respectiv aparand si aceasta fotografie! Insa putea foarte bine sa fie imprumutata de tine de la prietenii forumisti si atunci se alegea praful de ghicirea mea! Razz 
Sus In jos
Andrey_tm
Moderator si Regizorul anului

Numarul mesajelor : 5662
Localizare : Timisoara
Reputatie : 8543
Data de inscriere : 08/09/2011

MesajSubiect: Re: Discutii privind Concursul "Recunoaste autorul "   Vin 10 Ian 2014, 19:26

Doresc să-mi modific nominalizarea de la fotografia 36 din nenuandrei în Alex Avram.
Sus In jos
DUAL
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Discutii privind Concursul "Recunoaste autorul "   Vin 10 Ian 2014, 19:35

andrey_tm a scris:
Doresc să-mi modific nominalizarea de la fotografia 36 din nenuandrei în Alex Avram.
Modificat.

La poza asta http://www.forumtrenuri.com/t3267p10-fotografia-nr-29 ,ca aveam si eu una in colectia personala aproximativ identica ,chiar a trebuit sa verific sa vad daca Mihail folosise poza din galeria mea =)) ..
Sus In jos
lapsanszkitamas
V.I.P Member
V.I.P Member

Numarul mesajelor : 1219
Varsta : 21
Localizare : Orasul trandafirilor
Reputatie : 2884
Data de inscriere : 21/07/2012

MesajSubiect: Re: Discutii privind Concursul "Recunoaste autorul "   Sam 11 Ian 2014, 21:46

as vrea sa-mi schimb nominalizarea la poza 47 din TonyGFR in Karpaty. ms Very Happy 
Sus In jos
DUAL
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Discutii privind Concursul "Recunoaste autorul "   Sam 11 Ian 2014, 23:43

lapsanszkitamas a scris:
as vrea sa-mi schimb nominalizarea la poza 47 din TonyGFR in Karpaty. ms Very Happy 
Rezolvat domnule lapsanszkitamas.
Sus In jos
lapsanszkitamas
V.I.P Member
V.I.P Member

Numarul mesajelor : 1219
Varsta : 21
Localizare : Orasul trandafirilor
Reputatie : 2884
Data de inscriere : 21/07/2012

MesajSubiect: Re: Discutii privind Concursul "Recunoaste autorul "   Dum 12 Ian 2014, 01:34

multumesc frumos  Very Happy 
Sus In jos
Andrey_tm

MesajSubiect: Re: Discutii privind Concursul "Recunoaste autorul "   Dum 12 Ian 2014, 10:24

M-am gândit mai bine și vreau să-mi schimb nominalizarea de la fotografia 45 în dantm.
Sus In jos
Vlad
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 7249
Varsta : 29
Localizare : Vatra Dornei
Reputatie : 10893
Data de inscriere : 08/04/2009

MesajSubiect: Re: Discutii privind Concursul "Recunoaste autorul "   Dum 12 Ian 2014, 10:29

s-a rezolvat
Sus In jos
Andrey_tm

MesajSubiect: Re: Discutii privind Concursul "Recunoaste autorul "   Dum 12 Ian 2014, 10:34

Mulțumesc!
Sus In jos
c o r v i n
V.I.P Member
V.I.P Member

MesajSubiect: Re: Discutii privind Concursul "Recunoaste autorul "   Dum 12 Ian 2014, 12:56

Sad ...Pai, topicul asta, bag de seama ca isi va pierde "farmecul" si va deveni aproape sigur unul al retractarilor sau schimbarilor de optiuni! DUAL, scuze de sugestie, mai infiinteaza un topic cu profil "schimbabilist" iar asta sa ramana cu "figuri"! :roll: 
Sus In jos
DUAL
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Discutii privind Concursul "Recunoaste autorul "   Dum 12 Ian 2014, 13:15

Crede-ma ca o sa reinvie cat de curand .. eu ma amuz teribil in momentul de fata Smile) .. Insa nu pot impartasi in special la unele nominalzari =)) ...
Sus In jos
c o r v i n
V.I.P Member
V.I.P Member

MesajSubiect: Re: Discutii privind Concursul "Recunoaste autorul "   Dum 12 Ian 2014, 16:59

Smile ...ok, atunci "te iert"! Spor la ...schimbat! Wink 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: 1415151356   Dum 12 Ian 2014, 23:21

Nu sint sigur deloc. Dar ce te irita?

Sus In jos
DUAL
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Discutii privind Concursul "Recunoaste autorul "   Dum 12 Ian 2014, 23:28

dan tm a scris:
Nu sint sigur deloc. Dar ce te irita?

Salut! Nu sunt iritat Smile) Sunt amuzat Very Happy!Tot concursul este un mod distractiv ! Nu incerc si nu am voie sa iti schimb votul Smile) .. Avand in vedere exprimarea unor pareri am postat si eu ca tot omul Smile).Decizia finala este a voastra !  Twisted Evil 
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Discutii privind Concursul "Recunoaste autorul "   Astazi la 21:51

Sus In jos

Discutii privind Concursul "Recunoaste autorul "

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

Subiecte similare

-
» Discutii privind Campionatul Mondial , Brazilia 2014
» Sosiri/Plecari Oradea
» Discutii libere pe seama liniei 511
» Discutii despre vagoane.
» Discutii libere pe seama liniei M800
Pagina 2 din 34Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum