Forumul pasionatilor de trenuri din România
Bine ați venit pe Forumul pasionaților de trenuri din Romania.
Sper ca ceea ce veți gasi sa va fie de folos!

Forumul pasionatilor de trenuri din România

Acest forum a fost creat pentru cei care iubesc cu adevarat trenurile din Romania!

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  ConectareConectare  InregistrareInregistrare  

Distribuiti | 

Bilete C.F.R.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1 ... 35 ... 65, 66, 67
AutorMesaj
Nk11

Numarul mesajelor : 294
Varsta : 20
Localizare : Bucuresti
Reputatie : 2481
Data de inscriere : 28/12/2010

MesajSubiect: Re: Bilete C.F.R.   Lun 30 Iun 2014, 16:12

Katalyn a scris:
fratilor dar ce-au trenurile de Obor ? Să nu-mi spuneti de blatisti sau de fauna din zona ca astea nu-s motive si nici cele 5 ore care le face din capitala pana la mare ca nici asta nu poate fi numit un argument negativ.

Daca sunt compartimentate e bine iar daca e etajat bagati o pereche de casti si asculta radio sau muzica ca nu te taie nimeni. Poate aglomeratia sa fie vrun motiv pentru reclama negativa a trenurilor de Obor...

Ba da, fauna e o problemă. O fată singură cu vârsta de 15-30 ani va avea cel mai probabil un disconfort datorită faunei. Siguranța în trenuri e un aspect important.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Bilete C.F.R.   Lun 30 Iun 2014, 22:20

si 3 bilete de intoarcere achizitionate in aceasta seara cu masurile de securitate impuse prin stergerea numarului locurilor. E plina lumea de id***ti, bolnavi mintal si "smecheri de 2 bani" iar eu nu prea am timp sa ma ocup de ei pana la toamna.

Bilete luate cu anticipatie maxima la RE 2802+IR 1667 ( cu loc la RE 2802 ) pe distanta CT-Buc.Nord-PL.Sud iar la cel de la IR 1582+1663 daca il luam de ieri prindeam anticipatie de 21 de zile si plateam 55,15 lei asa am platit 60,25 lei.

how to screenshot on windows 7

Cand sti ziua cand mergi cu trenul x pe ruta y cu peste 21 de zile inainte cea mai buna solutie e biletul luat cu anticipatie. Nu e cine stie ce reducerea dar daca tot exista trebuie profitat, pana luna trecuta mergeam cu pret intreg acum noroc ca am aflat de Cartea VSD ca bani tot aia ii dau doar ca acum merg mai des cu trenul.
Sus In jos
IonutCFR2009
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 3911
Reputatie : 6813
Data de inscriere : 09/07/2009

MesajSubiect: Re: Bilete C.F.R.   Lun 30 Iun 2014, 23:13

Ce diferenta... aproape la jumate din pret cu Regio + Interregio...
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Bilete C.F.R.   Astazi la 21:16

Sus In jos

Bilete C.F.R.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

Subiecte similare

-
» Bilete Interregional Calatori
» Bilete C.F.R. (2)
» Bilete C.F.R.
» Bilete caini