Forumul pasionatilor de trenuri din Romānia
Bine aži venit pe Forumul pasionažilor de trenuri din Romania.
Sper ca ceea ce veži gasi sa va fie de folos!

Forumul pasionatilor de trenuri din Romānia

Acest forum a fost creat pentru cei care iubesc cu adevarat trenurile din Romania!

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  ConectareConectare  InregistrareInregistrare  

Distribuiti | 

Raspunsuri din partea CFR la petitiile depuse

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24
AutorMesaj
baiazid
Utilizator Blocat
Utilizator Blocat

Numarul mesajelor : 2236
Reputatie : 3835
Data de inscriere : 05/10/2012

MesajSubiect: Re: Raspunsuri din partea CFR la petitiile depuse   Mier 29 Iun 2016, 12:00

Ala era genul, cam 90% sunt asa, doar daca ii dai un ecuson si se crede automat regele junglei. Pe el l-a intrigat faptul ca i-ai pus la indoiala autoritatea, si aici urmeaza partea cu omul prost, tractoristul de pe tarla care chiar crede ca daca munceste un teren el e si proprietarul terenurilor s.a.m.d.

Daca ii mergea mintea iti arata cum il cheama, facea si o gluma cu tine, nu te lua la misto ca nu stii feroviare , asa nu a demonstrat nimanui nimic in afara faptului ca e subiect de ,,asa nu'' pe forumuri. Nu degeaba anumite categorii profesionale sunt plafonate si vazute asa prost, din cauza unora foarte multi ca asta...
Sus In jos
dan tm
V.I.P Member
V.I.P Member

Numarul mesajelor : 3664
Reputatie : 4654
Data de inscriere : 16/07/2014

MesajSubiect: Re: Raspunsuri din partea CFR la petitiile depuse   Mier 29 Iun 2016, 13:00

Asa cum am specificat in petitie, el a fluturat o legitimatie pe care am vazut cu greu doar Constantin.

Ai dreptate in ce spui, am intilnit un controlor pe la Chisineu Cris acum citiva ani caruia inainte sa ii arat biletul i-am cerut legitimatia.

Mi-a spus ca daca vreu el imi aduce legitimatia din geanta, hai domle ca aia si aia.

A fost ok, chiar am stat de vorba pe urma pina la Arad.
Sus In jos

Raspunsuri din partea CFR la petitiile depuse

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

Subiecte similare

-
» Raspunsuri din partea CFR la petitiile depuse
» Piatra Olt (901)
» Revista presei (partea IV)
» INTREBARI SI RASPUNSURI
» Intrebari si raspunsuri internationale
Pagina 24 din 24Mergi la pagina : Inapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum