Forumul pasionatilor de trenuri din România

Acest forum a fost creat pentru cei care iubesc cu adevarat trenurile din Romania!

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  ConectareConectare  InregistrareInregistrare  

Distribuiți | 

Lucrari de modernizare la gara Pitesti

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26
AutorMesaj
TVlad
V.I.P Member
V.I.P Member

Numarul mesajelor : 2100
Localizare : Bucuresti
Reputatie : 5181
Data de inscriere : 16/01/2010

MesajSubiect: Re: Lucrari de modernizare la gara Pitesti   Mier 19 Iul 2017, 16:20

Eu cred ca ar fi bine sa infiintati un mic serviciu de gazduire de imagini, al forumului. Am mai patit-o cu niste baieti zburdalnici, majhost, care au inchis pravalia si am pierdut o multime de link-uri, facind zeci de mesaje de forum absolut inutilizabile.
Acum vad ca si photobucket vrea sa se sinucida si odata cu ei or sa transforme in gunoi sute de pagini interesante de pe acest forum si alte milioane din alte zone ale internetului.

Consider ca dependenta de gazde externe e o vulnerabilitate, o sa scada serios audienta forumului nostru.
Sus In jos
Kapпaтй
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 14415
Localizare : Бухарест
Reputatie : 18044
Data de inscriere : 06/12/2009

MesajSubiect: Re: Lucrari de modernizare la gara Pitesti   Sam 10 Feb 2018, 22:07

Finalizat.

595423
Sus In jos

Lucrari de modernizare la gara Pitesti
Sus 
Pagina 26 din 26Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26
 Subiecte similare
-
» Plecări/Sosiri Pitesti
» 219 : Valcele - Ramnicu Valcea
» Scorta de pin sau cocos... online
» Bonsai inflorit
» 203 : Brasov - Rasnov - Zarnesti

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul pasionatilor de trenuri din România :: INFRASTRUCTURA FEROVIARA :: LUCRARI LA C.F. DIN ROMANIA-
Mergi direct la: