Forumul pasionatilor de trenuri din România
Bine aşi venit pe Forumul pasionaşilor de trenuri din Romania.
Sper ca ceea ce veşi gasi sa va fie de folos!

Forumul pasionatilor de trenuri din România

Acest forum a fost creat pentru cei care iubesc cu adevarat trenurile din Romania!

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  ConectareConectare  InregistrareInregistrare  

Distribuiti | 

Galeria GUSTERU Trabantistu'-Timisoara

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
trabyro

Numarul mesajelor : 3
Varsta : 38
Localizare : Timisoara
Reputatie : 1702
Data de inscriere : 18/04/2012

MesajSubiect: Galeria GUSTERU Trabantistu'-Timisoara   Mar 24 Apr 2012, 19:36

Va salut din nou si ... daca nu e cu suparare mi-am facut si eu o galerie.Bineinteles impreuna cu Toderut(alintul lui traby) prin toata Romania si .. Ungaria. Sper sa va placa pozele.
Pt a fi in tema am si o poza cu o locomotiva facuta in gara .... pfoai ca nu imi mai aduc aminte.Oricum in secuime (Sf Gheorghe..M.Ciuc ... imi cer scuze nu imi mai aduc aminte).
Pt orice detalii despre Trabant va stau la dispozitie abc

Aaaa si sa nu uit (fiind in forum trenuri) :Mi-am facut un obicei cand ajung cumva in paralel pe sosea cu o locomotiva de tren (marfar,calatori) clanxonez puternic. 9 din 10 dati mecanicul imi raspunde cu MEGAAA GOARNA din dotare si vreau sa va spun ca pe mine si pe sotie ne bucura tare muult si ne distreaza(la fel si pe cei ce sunt pe drum in spatele nostru). Au fost cativa care ne-au facut si poze. Foarte de treaba acesti oameni...dedicati meseriei lor grele si cu responsabilitati enorme.

Sus In jos
http://www.TrabantClub.ro
trabyro

Numarul mesajelor : 3
Varsta : 38
Localizare : Timisoara
Reputatie : 1702
Data de inscriere : 18/04/2012

MesajSubiect: Re: Galeria GUSTERU Trabantistu'-Timisoara   Mar 24 Apr 2012, 20:09

In viitor o sa fac tot posibilul (sotia de fapt) sa faca poze din mers cu trenuri ce circula in paralel cu noi. Poate si o filmare ... ca sa se confirme cele spuse de mine in postarea de mai sus :AA17: 21-47 :RER:
Sus In jos
http://www.TrabantClub.ro

Galeria GUSTERU Trabantistu'-Timisoara

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

Subiecte similare

-
» Galeria GUSTERU Trabantistu'-Timisoara
» 918 : Timisoara Sud - Buziaº
» 217 : Timisoara Nord - Periam - Lovrin - Nerau
» Filmulete din Timisoara
» Prin Timisoara Nord
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul pasionatilor de trenuri din România :: DIVERSE :: GALERII FOTO PERSONALE-