Forumul pasionatilor de trenuri din România

Acest forum a fost creat pentru cei care iubesc cu adevarat trenurile din Romania!

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  ConectareConectare  InregistrareInregistrare  

Distribuiți | 

DE VORBA CU CONDUCEREA OPERATORULUI FEROVIAR TFC

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 23, 24, 25
AutorMesaj
Jurnal Feroviar

Numarul mesajelor : 340
Reputatie : 1214
Data de inscriere : 27/05/2015

MesajSubiect: Re: DE VORBA CU CONDUCEREA OPERATORULUI FEROVIAR TFC   Vin 20 Noi 2015, 19:19

Faza cu vedetele a fost tare lol! . Multumesc pentru foto Norbi.
Sus In jos
mielutu zburator

Numarul mesajelor : 2927
Varsta : 22
Reputatie : 4118
Data de inscriere : 07/09/2014

MesajSubiect: Re: DE VORBA CU CONDUCEREA OPERATORULUI FEROVIAR TFC   Sam 21 Noi 2015, 00:45

Eu am făcut liniștit poze peste tot. Am și filmat din trenurile lor. Trebuie cred să îi iei puțin mai tare la început, că se calmează. Am mai prins șefi de tren sau nași prea tari în gură, s-au calmat când au văzut că știu foarte bine cu ce se mănâncă trenul și sistemul feroviar... Dacă era vineri ziua când ai încercat să pozezi, însă, e clar de ce nu te-au lăsat, că se stă cam claie peste grămadă și le e teamă de reclamă negativă.
Sus In jos
http://theliteratelamb.blogspot.ro/
Norbi
V.I.P Member
V.I.P Member

Numarul mesajelor : 2569
Varsta : 23
Localizare : Bistrita
Reputatie : 5983
Data de inscriere : 19/04/2009

MesajSubiect: Re: DE VORBA CU CONDUCEREA OPERATORULUI FEROVIAR TFC   Sam 21 Noi 2015, 07:22

La noi pe Cluj Napoca - Oradea nu ai nicio treaba cu pozatul in si din trenurile lor.
Sus In jos
Vale_ntin

Numarul mesajelor : 176
Varsta : 37
Localizare : Galati
Reputatie : 2047
Data de inscriere : 11/08/2012

MesajSubiect: Re: DE VORBA CU CONDUCEREA OPERATORULUI FEROVIAR TFC   Mar 20 Iun 2017, 05:40

Eu aș dori să știu ce s-a mai întâmplat cu acel proiect de turism pe rutele Transferoviar Călători.
Și ce se mai întâmplă cu Transferoviar Marfă. Mulțumesc.
Sus In jos
billy752-istu

Numarul mesajelor : 154
Varsta : 25
Localizare : brasov
Reputatie : 2690
Data de inscriere : 29/10/2010

MesajSubiect: Trenuri   Dum 16 Iul 2017, 21:10

Buna seara,este adevarata afirmatia privind faptul ca vreti sa operati pe ruta Brasov-Cluj Napoca si retur?
Sus In jos
cristi ar

Numarul mesajelor : 561
Varsta : 39
Localizare : Arad
Reputatie : 3632
Data de inscriere : 28/05/2009

MesajSubiect: Re: DE VORBA CU CONDUCEREA OPERATORULUI FEROVIAR TFC   Lun 17 Iul 2017, 12:55

De ce nu circula trenurile pana in statia Rosiori Est?
Sus In jos
marius664

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 37
Localizare : Alexandria
Reputatie : 2772
Data de inscriere : 23/01/2014

MesajSubiect: Re: DE VORBA CU CONDUCEREA OPERATORULUI FEROVIAR TFC   Lun 17 Iul 2017, 13:55

cristi ar a scris:
De ce nu circula trenurile pana in statia Rosiori Est?
De ce ar face chestia asta? Doar pentru ca e la 5 minute de mers pana in centru.Toate trenurile si legaturile importante trec prin Nord, in Rosiori Est nu exista sala de astepatare ci doar un chiosc care aminteste de anii 90.De astfel atunci a vazut si gara ultima zugraveala.Plus ca linia este la CFR SA deci plata TUI pentru cei 3 km...
Sus In jos
Kapпaтй
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 14101
Localizare : Бухарест
Reputatie : 17577
Data de inscriere : 06/12/2009

MesajSubiect: Re: DE VORBA CU CONDUCEREA OPERATORULUI FEROVIAR TFC   Lun 17 Iul 2017, 14:34

Singurul lucru care il pot face e sa se extinda la Turnu Magurele si atunci ar trece prin Rosiori Est altfel nu are rost.

595423
Sus In jos
cristi ar

Numarul mesajelor : 561
Varsta : 39
Localizare : Arad
Reputatie : 3632
Data de inscriere : 28/05/2009

MesajSubiect: Re: DE VORBA CU CONDUCEREA OPERATORULUI FEROVIAR TFC   Lun 17 Iul 2017, 15:21

Rosiori Est fiind mai aproape de centru ar fi mai multi calatori, Rosiori Nord mi se pare destul de departe de mare parte din oras. Pentru legaturi, da este Rosiori Nord.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: DE VORBA CU CONDUCEREA OPERATORULUI FEROVIAR TFC   

Sus In jos

DE VORBA CU CONDUCEREA OPERATORULUI FEROVIAR TFC

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

Subiecte similare

-
» DE VORBA CU CONDUCEREA OPERATORULUI FEROVIAR REGIOTRANS
» DE VORBA CU CONDUCEREA OPERATORULUI FEROVIAR TFC
» Transport feroviar vs transport rutier
» Mari inventatori romani in domeniul feroviar
» Caile Ferate Romane
Pagina 25 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 23, 24, 25

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul pasionatilor de trenuri din România :: OPERATORI PRIVATI DIN ROMANIA :: TRANSFEROVIAR CALATORI-