Forumul pasionatilor de trenuri din România
Bine ați venit pe Forumul pasionaților de trenuri din Romania.
Sper ca ceea ce veți gasi sa va fie de folos!

Forumul pasionatilor de trenuri din România

Acest forum a fost creat pentru cei care iubesc cu adevarat trenurile din Romania!

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  ConectareConectare  InregistrareInregistrare  

Distribuiti | 

Nu va place sau cum?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1, 2
AutorMesaj
The Legend
V.I.P Member
V.I.P Member

Numarul mesajelor : 1123
Varsta : 22
Localizare : TIMISOARA SI ATAT!
Reputatie : 3550
Data de inscriere : 03/08/2010

MesajSubiect: Re: Nu va place sau cum?    Mar 26 Iul 2011, 22:14

040EC100 a scris:
myster2008 a scris:
The Legend a scris:

Atunci sa nu se mai foloseasca nici o titulatura pentru locomotive asta daca vreti sa fie liniste pe aici.

Vlad.....sa o iau ca o amenintare?.....te rog frumos chibzuieste cuvintele....stii bine ca nimeni nu este obligat sa intre pe acest forum....nu iti mai convine , nu mai intra....

Corect! NU te obliga nimeni sa scrii pe forum, nu vine myster2008 sau altcineva peste tine sa te oblige sa scrii aici.
Chiar trebuie mereu sa faca scandal te miri ce user?
Cat despre faptul ca stii sa scrii si corect dar nu vrei, arata clar caracterul tau fata de membrii acestui forum.
Termin acest mesaj adresandu-ti o intrebare: aici nu scrii corect ca nu-ti pasa de nimeni, dar pe railnet nu tot asa scrii? De cate ori s-a luat tam_pitul ala de Mitica de tine pe railnet? Raspunde sincer la intrebarea asta... daca poti sau daca vrei

Nu stiu pentru ca nu ii citesc mesajele. Stiu ca o data trifu mia spus ca nu am scris corect in rest nu imi aduc aminte.
Sus In jos
040EC100

Numarul mesajelor : 183
Varsta : 29
Localizare : P.O. Frunzanesti, sectia 801
Reputatie : 2161
Data de inscriere : 14/07/2011

MesajSubiect: Re: Nu va place sau cum?    Mar 26 Iul 2011, 22:23

Vrei sa-ti aduc print-screenuri cu mesajele in care Mitica iti atragea atentia ca nu scrii corect? Venim si cu astea daca vrei.
Din faptul ca nu-i citesti mesajele sa inteleg ca ai ceva impotriva lui pt ca nu ridica in slavi cocioaba aia umblatoare careia voi ii spuneti r e g i n a? Mai, voi suferiti rau, va trebuie un psihiatru urgent. Inca nu inteleg de ce ai facut topicul asta, cenzura asta se practica de mult timp, ca vorbeam cu Mitica si-mi spunea de asta. Voi chiar nu puteti vedea jumatatea plina a paharului?
Sus In jos
http://www.railnet.ro
040EC100

MesajSubiect: Re: Nu va place sau cum?    Mar 26 Iul 2011, 22:29

Eu propun totusi sa ne calmam, topicul sa fie aruncat la gunoi si gata, hai sa ne vedem de trenuri si de pasiunea pt ele si sa lasam scandalurile prin alte parti. Vrei sa faci scandal? Foarte bine, fa scandal, dar nu aici, nu pe trenuletz. Asta nu e forum de scandal, e (sau ar trebui sa fie) un forum pt informare.
Sus In jos
The Legend
V.I.P Member
V.I.P Member

MesajSubiect: Re: Nu va place sau cum?    Mar 26 Iul 2011, 23:05

040EC100 a scris:
Vrei sa-ti aduc print-screenuri cu mesajele in care Mitica iti atragea atentia ca nu scrii corect? Venim si cu astea daca vrei.
Din faptul ca nu-i citesti mesajele sa inteleg ca ai ceva impotriva lui pt ca nu ridica in slavi cocioaba aia umblatoare careia voi ii spuneti r e g i n a? Mai, voi suferiti rau, va trebuie un psihiatru urgent. Inca nu inteleg de ce ai facut topicul asta, cenzura asta se practica de mult timp, ca vorbeam cu Mitica si-mi spunea de asta. Voi chiar nu puteti vedea jumatatea plina a paharului?

Hopa uite cine ataca la persoana si face gura mare.
Sus In jos
cortexedge
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 3112
Reputatie : 6483
Data de inscriere : 20/08/2008

MesajSubiect: Re: Nu va place sau cum?    Mier 27 Iul 2011, 00:06

Va certati pentru o locomotiva. Laughing Laughing
Daca era o femeie, mai intelegeam, dar asa... se ajunge la banuieli. Laughing
Sus In jos
The Legend
V.I.P Member
V.I.P Member

MesajSubiect: Re: Nu va place sau cum?    Mier 27 Iul 2011, 00:16

cortexedge a scris:
Va certati pentru o locomotiva. Laughing Laughing
Daca era o femeie, mai intelegeam, dar asa... se ajunge la banuieli. Laughing

Nu ma cert pentru o locomotiva din partea mea sa le faca pe toate roz-bonbon si sa primeasca nume de politicieni dar mitica aka 040EC100 face pe desteptu cand defapt nu e.
Sus In jos
040EC100

MesajSubiect: Re: Nu va place sau cum?    Mier 27 Iul 2011, 02:35

@The Legend: Ai vreo dovada pe baza careia sustii ca eu as fi Mitica? Daca da, te rog sa le prezinti, daca nu, ciocu' mic.
Totusi, "dragul" meu baietas scandalagiu, tin sa te dezamagesc neaparat: NU sunt Mitica, ma repet si o sa repet pana bagi la cap.
Mai, deja incep sa ma enervez cumplit pe chestia asta.
Nu te certi pt o locomotiva? Ba tocmai asta faci prin topicul asta absolut inutil. Te intreb si eu de ce esti singurul timisorean ce face scandal pe tema asta si de ce acum, in conditiile in care cenzura asta este in vigoare de mult timp? Parerea mea e ca, vazand ca nu te mai baga nimeni in seama, ai hotarat sa creezi acest topic ca sa te mai bage si pe tine cineva in seama. Ei bine, puteai sa te afirmi prin ceva bun, dar adevarul ca scandalul da mai bine la public.
Cat despre inteligenta, nu cred ca stai nici tu prea bine la capitolul asta. Nu te supara, dar o persoana care nu stie sa accepte niste critici si care ameninta un intreg forum cu anumite lucruri nu mi se pare tocmai inteligenta.
In final adresez o intrebare administratorilor forumului: nu credeti ca topicul trebuie inchis si aruncat la gunoi? Deja lucrurile au degenerat in exact ce urmarea individul asta de la Timisoara: in scandal.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Nu va place sau cum?    Mier 27 Iul 2011, 09:31

Adica acum a inceput scandalul ca 106 de la Timisoara nu poate fi numita consoarta regelui?

E pericol, ca uite am trecut la mitica, dar am mai spus, nu 106 a fost ,,r'e"g'ina ci 251 a fost prima. Acum amindoua sint doar niste biete batrine proletare, avind aceeasi infatisare uniforma de tip Mao Tze Dung, asa ca nu au rost iubirile astea pe cuple si tampoane.

Eu am fost exclus o vreme de pe aici tocmai ca am protestat de spre cenzura de pe forum si nu stiu care e treaba cu mitica? Vad ca e o mare problema daca EC nu e mitica si invers.

Asadar e o legatura intre r'e'gin'a 106 si mitica?
Sus In jos
040EC100

MesajSubiect: Re: Nu va place sau cum?    Mier 27 Iul 2011, 10:03

Nu, Mitica n-are nici o legatura cu ragalia 106, poate doar s-o vada mai repede casata Very Happy
Cat despre insinuarile astea cum ca asta ar fi alt cont de-al lui Mitica, au aparut din cauza ca exista anumite asemanari in stilul de a scrie, din cauza ca suntem prieteni buni si tinem legatura permanent, etc.
Dupa cum stiti cu totii, Mitica personal si-a asumat raspunderea asupra declaratiilor lui si a aratat si cu ce conturi a scris pe forum, aceste conturi fiind ulterior sterse de admin. Nu credeti ca, in urma acestui scandal, lui Mitica nu i s-ar fi permis alt cont? Credeti ca administratia ar fi asa inconstienta sa-l mai lase sa scrie???
Toata lumea stie ca Mitica(chiar daca imi e prieten, asta-i adevarul) e un ideolog, e prea temperamental si acid si niciodata nu stii cand izbucneste.
Ganditi-va macar la asta
Sus In jos
cristyadaX

Numarul mesajelor : 372
Varsta : 23
Reputatie : 2486
Data de inscriere : 20/03/2011

MesajSubiect: Re: Nu va place sau cum?    Mier 27 Iul 2011, 22:36

Eu unu sunt din timisoara si nu vad ABSOLUT NICI O PROBLEMA in a fi 106 denumita.....deci..motiv de cearta..nu ar trebui sa existe...exista o gramada de ,,masini" poreclite..in functie de zone...si nu vad de ce tocmai 106 ar trebui sa fie o exceptie...eu unul sunt fan 106 daca pot spune asa..o admir..dar pana la urma fiecare e liber sa o considere cum doreste...si rabla si orcum....adevarul indiferent ca esti fan 106 sau nu trebui recunoscut k e batrana..si se descurca cum poate...dar totusi inca se mentine bine....in fine...ar trebui sa existe o limita
Sus In jos
cristi CFR
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 3258
Varsta : 27
Localizare : Timișoara
Reputatie : 6376
Data de inscriere : 02/11/2008

MesajSubiect: Re: Nu va place sau cum?    Joi 28 Iul 2011, 00:19

Deja eu m-am saturat, s-a ajuns la 3 pagini !!!
Aceasta discutie se incheie aici.
Daca doriti sa va certati mai departe ii rugam pe membrii interesati sa depuna o cerere, putem face un grup si un forum privat unde sa va puteti injura pe tema asta pana o sa va plictisiti. Wink
Sus In jos
http://tren.transira.ro/
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Nu va place sau cum?    Astazi la 07:48

Sus In jos

Nu va place sau cum?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Inapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul pasionatilor de trenuri din România :: DIVERSE :: DISCUTII LIBERE-